Cevisama 2019. Marazzi prezentuje nowe kolekcje

czas trwania czytania minuty

Od 28 stycznia do 1 lutego Marazzi czeka na Was na Cevisama – międzynarodowych targach ceramiki dla architektury i wyposażenia łazienek, które odbywają się w Walencji. Wśród najlepszych kolekcji znajdziemy Art – wyrafinowaną reprodukcję weneckiego lastriko; Allmarble – ponadczasowy efekt marmuru, który wzbogacony jest pięcioma nowymi interpretacjami materiałowymi; D_Segni Scaglie i Colore – charakterystyczne 20×20 cm,

Od 28 stycznia do 1 lutego Marazzi czeka na Was na Cevisama – międzynarodowych targach ceramiki dla architektury i wyposażenia łazienek, które odbywają się w Walencji.
Wśród najlepszych kolekcji znajdziemy Art – wyrafinowaną reprodukcję weneckiego lastriko; Allmarble – ponadczasowy efekt marmuru, który wzbogacony jest pięcioma nowymi interpretacjami materiałowymi; D_Segni Scaglie i Colore – charakterystyczne 20×20 cm, które inspirowane są płytkami cementowymi; Apparel – nowy efekt cementu o delikatnej powierzchni; Mystone Basaltogres o efekcie kamienia inspirowany skałą pochodzenia wulkanicznego oraz SistemS i SistemU – dwa nowe gresy techniczne o efekcie cementu i drewna. Dwie nowe okładziny o grubości zaledwie 6 mm: Alchimia inspirowana mikrocementami i Eclettica wyróżniająca się szeroką gamą kolorystyczną. W strefie lounge króluje Grande – kolekcja płyt dostępna w nowych formatach 160×320 i 162×324 i nowej grubości 12 mm.

Marazzi
Cevisama, Walencja
Pawilon 3, stoisko B34