Design

Linia Treverk o efekcie drewna: jakie są różnice

czas trwania czytania: 2 minuty

Linia Treverk o efekcie drewna: jakie są różnice - 1

Linia Treverk to imitacja naturalnego drewna we wszystkich jego odcieniach. Szeroki wybór gatunków drewna, od ciepłych i naturalnych po rzadkie i najbardziej prestiżowe.

Kolekcje Marazzi o efekcie drewna oferują rozmaite i inspirujące interpretacje materiałów i powierzchni naturalnych.

Treverk to pierwsza z kolekcji Marazzi o efekcie drewna, której olbrzymi sukces stał się inspiracją do pogłębiania badań drewna w różnych i ciągle nowych kierunkach.
Treverkhome i Treverkchic odwzorowują niezwykle wiernie naturalne materiały, zachowując prawdziwe ciepłe odcienie drewna w pierwszym przypadku i odcienie najrzadszych i najbardziej prestiżowych gatunków w drugim.

Treverksign i Treverkatelier to natomiast bardziej współczesne interpretacje: naturalne powierzchnie i nowe kolory w przypadku Treverksign, zużyte i niepoddane trawieniu drewno w stylu shabby chic w przypadku Treverkatelier.

Treverkway to „młodsza siostra” Treverkhome: te same kolory i bardzo ciepłe i naturalne powierzchnie, ale tym razem w formacie 15x90 cm zamiast trzech łączonych formatów jak w Treverkhome.

Zasadniczo, każda kolekcja zawierająca Treverk w swojej nazwie to gres o efekcie drewna marki Marazzi: bardzo wysokiej jakości produkt dostępny w wielu ekskluzywnych interpretacjach, z których można wybrać tę najbliższą swoim gustom.