Dekoracja, kolor i efekt 3D dla nowego, eklektycznego stylu

czas trwania czytania minuty

Trendy świata mody w strukturach o efekcie 3D oraz wzorach kwiatowych i geometrycznych w „Eclettica” – nowej, uniwersalnej okładzinie ceramicznej o współczesnym charakterze.

W ostatnich latach, jak nigdy wcześniej, ceramika znajduje swój wyraz w barwach i dekoracjach, nawiązując – poprzez wyważone mix & match – do kolorów, kształtów i wzorów z lat 70. i 80. i przedstawiając je we współczesnej interpretacji.

Efekt tkaniny z teksturami i dekoracjami przypominającymi tapety, efekty trójwymiarowe, możliwe do uzyskania dzięki najnowszym technologiom, nowe, eleganckie i nasycone kolory – oto elementy nowej kolekcji ceramiki Marazzi Eclettica, niezwykle uniwersalnej okładziny ściennej, która jest w stanie sprostać różnym potrzebom projektowym.

W formacie 40×120 o grubości zaledwie 6 mm, kolekcja Eclettica wyróżnia się wibrującą energią barw chromatycznych, tworzoną przez wiele możliwych kombinacji, które powstają jako owoc spotkania najnowszych trendów w dziedzinie mody z trendami w branży projektowania wnętrz.

Obok neutralnych odcieni, od białego po ciemnoszary, w kolekcji znajdziemy takie kolory jak różowy, fioletowy, zielony szałwiowy, głęboki i przykurzony niebieski, które można łatwo łączyć – po dodaniu czarnych lub metalicznych listew –w efektowne boazerie, doskonałe, by nadać nowy charakter ścianom domów lub wnętrzom komercyjnym, takim jak bary, restauracje i sklepy.

Kolekcję wzbogacają również dwie struktury o efekcie 3D Diamond i Wave – idealne, aby ożywić ściany efektami optycznymi, oraz trzy rodzaje dekorów: Peony, kwiatowy, oraz Carioca i Etoile, o bardziej geometrycznych kształtach, wszystkie dostępne zarówno w ciepłych, jak i zimnych barwach.

Uzupełnieniem kolekcji są mozaiki z bardzo małych płytek, dostępne we wszystkich ośmiu kolorach Eclettica lub w wersji z brązowymi wstawkami, dzięki czemu kolekcja jest idealna również do aranżacji wnęk i zakrzywionych ścian.