Dwie nowe koncepcje projektowe debiutują na salonie Cersaie: Villa i Hub

czas trwania czytania minuty

Cersaie, Fiera di Bologna, stoiska Marazzi (paw. 37, stoiska C4 – D3) i Grande (paw. 37, stoiska B4 – C3). Marazzi Showroom, via Regina Pacis 39, Sassuolo, 27 września – 1 października

Niespodziewane nowości opracowane przez Alessandro Pasinelli Studio do nowej Villi i Hub Marazzi 2021. Kaktusowate, wilczomleczowate i palmowate to przeważające rośliny w pełnym drzew krajobrazie otaczającym przepiękny dom w otoczeniu natury. Wielkie przeszklenia i małe otwory ścienne modulują naturalne światło, aby mogło ono załamywać się na poszczególnych powierzchniach i ujawniać ich konsystencję, matowość oraz blask i nietypowe tekstury. Mystone Travertino i nowe kolekcje Marazzi o efekcie drewna, marmuru, cementu oraz żywicy, a także małe formaty Crogiolo Rice i Zellige stanowią najlepszy dowód na to, że pod względem materiałów ceramika jest kluczem do interpretacji nowych sposobów mieszkania.

Nie bar i nie kawiarnia; Marazzi Hub w tym roku jest przestrzenią multidyscyplinarną definiowaną przez geometrie oraz dynamiczne połączenia, w której kolekcje dużych płyt z gresu porcelanowego Grande, w różnych interpretacjach – kamienie, marmury, żywice i drewna – nadają poszczególnym bryłom różne akcenty.

W obszernych przestrzeniach salonu Marazzi przy Via Regina Pacis w Sassuolo, od 27 września będzie można obejrzeć po raz pierwszy wszystkie nowości produktowe z gresu, od małych formatów po duże płyty.

Cersaie
Paw. 37
Stoiska Marazzi C4-D3
Stoiska Grande B4-C3
In order to enter to the fair, sign up here  and download your ticket.

Showroom Marazzi Sassuolo
Via Regina Pacis 39
Sassuolo

27 września – 1 października

Dowiedz się więcej www.cersaie.it
Zarezerwuj wizytę tutaj