Dziedzictwo i innowacja, nieodłączna para

czas trwania czytania minuty

Oto najnowsze innowacyjne rozwiązania wprowadzone przez firmę Marazzi: Zero Glossy, Sublime Sync i BodyPlus, a także seria „high performance”, Puro Marazzi Antibacterial i StepWise. Niespotykana gama technologii: tak prezentuje się najnowszy rozdział w długiej historii marki upływającej pod znakiem badań i ciągłego rozwoju procesów oraz produktów.

Piece tunelowe w latach 50., pojedyncze wypalanie w latach 70. i patent Firestream (na szkliwienie rozżarzonych płytek) w latach 80. to tylko niektóre z rewolucji w długiej historii firmy usłanej nieustanną działalnością badawczą.

Marazzi od zawsze dąży do opracowywania nowych procesów i technologii we współpracy z głównymi producentami innowacji technologicznych oraz z uniwersytetami i instytutami badawczymi.

Innowacja i cyfryzacja procesów, niski wpływ na środowisko, troska o ludzi i terytorium, na którym działa, czynią tę markę punktem odniesienia na scenie włoskiej i międzynarodowej. Potwierdzają jej przewagę konkurencyjną zapewnianą przez jej linie rozwoju i szerokie kompetencje wewnętrzne, we współpracy z obszerną siecią profesjonalistów na terytorium Sassuolo, całych Włoch i poza krajem.

Nowe patenty technologiczne i wysoce zaawansowane systemy pozwalają firmie szybko reagować na trendy panujące na różnych rynkach, zapewniając wydajność, jakość i elastyczność.