Design w stolicy Francji

czas trwania czytania minuty

Od 18 do 22 stycznia Paryż stanie się stolicą designu, w której będzie można zapoznać się z najszerszą gamą propozycji dotyczących nowych trendów w świecie wystroju wnętrz i designu, zarówno na samej wystawie, jak i na ulicach miasta. Na ulicach centrum miasta będzie można wstąpić do ponad 100 miejsc obejmujących sklepy i galerie specjalizujące się w aranżacji wnętrz.

Od 18 do 22 stycznia Paryż stanie się stolicą designu, w której będzie można zapoznać się z najszerszą gamą propozycji dotyczących nowych trendów w świecie wystroju wnętrz i designu, zarówno na samej wystawie, jak i na ulicach miasta. To wydarzenie typu B2B stworzone z myślą o specjalistach z branży, podczas którego 100 miejsc tworzących paryski ekosystem doskonałości w zakresie wystroju wnętrz tworzy jedną strefę.

Marka Marazzi, w swoim salonie pod adresem Boulevard Saint-Germain 63, przygotowała specjalnie na to wydarzenie instalację z najważniejszymi nowościami. Na wystawie znajdą się najnowsze warianty Marble Look kolekcji Grande i The Top, najnowsza innowacja w kolekcji Crogiolo, Confetto, oraz zaawansowany technologicznie gres o efekcie kamienia Naturalia.

Na pierwszym planie salonu przewidziano przestrzeń przeznaczoną na bibliotekę materiałów, fizyczny katalog produktów, w którym powierzchnie, tekstury i kolory można dotknąć i w dowolny sposób ze sobą zestawiać. W tym obszarze architekci, projektanci, sprzedawcy i konsumenci poszukujący inspiracji dysponują narzędziami niezbędnymi do projektowania i opracowywania własnych projektów, bowiem mogą dokładnie zapoznać się z produktem i porównać go z innymi, odkrywając jego cechy szczególne oraz zastosowane w nim technologie.

Maison&Objet In the City 2024
Salon Marazzi w Paryżu
63, Boulevard Saint-Germain
Poniedziałek – piątek
09:00 – 12:00 / 14:00 – 18:00