Marazzi i „La Casa Fluida” Elle Decor

czas trwania czytania minuty

Milano Design Week, „La Casa Fluida”, wg koncepcji Elle Decor Italia, projekt wystawy – Elisa Ossino Studio, Palazzo Bovara, Mediolan, 5 – 12 września, od 10:00 do 20:00.

W Mediolanie, w zabytkowej kamienicy pałacu przy Corso Venezia 51, można odwiedzić wystawę-instalację „La casa fluida” (Płynny dom), firmowaną przez Elisę Ossino Studio, do której projekt krajobrazu wykonał Marco Bay. Jedenaście pomieszczeń i jedna strefa zewnętrzna stworzonych z myślą o komforcie i elastyczności, przestrzeniach i funkcjach, z naturalnym podejściem do interfejsów technologicznych i zdecydowaną troską o zrównoważony rozwój.

Firma Marazzi będzie obecna w kilku pomieszczeniach „płynnego domu”. Otaczająca odwiedzających przestrzeń recepcji, która otwiera przed nimi widok na pełną wody okrągłą wannę, w całości pokryta jest białą mozaiką o efekcie cementu z kolekcji Alchimia i Grande Resin Look Bianco Satin. Aby zachować ciągłość z otoczeniem, blat lady recepcyjnej i panel okrągłej wanny wykonano z cienkich płyt o efekcie białej żywicy. W strefie łazienkowej kolekcja Grande Ghiara Minuta Mix tworzy na podłodze efekt inkluzji z kolorowych fragmentów, a na ścianach, na których królują powierzchnie z Grande Resin Look Verde Scuro i Crogiolo Lume Green, łączy się z cegiełkami w formacie 6 x 24 cm z gresu super glossy w stylu „handmade”. Płyty z gresu porcelanowego z kolekcji Mystone Ceppo di Gré, położone na podłodze, to zdecydowanie wyróżniający się element innowacyjnej sypialni.

La Casa Fluida
A project by Elle Decor Italia
Design Elisa Ossino Studio
Palazzo Bovara
Corso Venezia 51
Milano

5-10 września
od 10:00 do 20:00