Marazzi i ponadczasowy design według Elle Decor

czas trwania czytania minuty

Powierzchnie Marazzi „bohaterami” wystawy „Design Forever” w Palazzo Bovara, powstałej w ramach koncepcji Elle Decor Italia i zaprojektowanej przez pracownię Calvi Brambilla.

W Mediolanie, w zabytkowym Palazzo Bovara przy Corso Venezia, będzie można obejrzeć poświęcony ponadczasowemu wzornictwu projekt aranżacji wnętrz opracowany przez Elle Decor Italia. To wystawa opowiadająca o awangardzie dawnych ikon i pięknie tych przyszłych.

Wystawa przygotowana przy okazji 60. edycji Salone del Mobile, której autorem jest pracownia Calvi Brambilla, doskonale przedstawia, jak współczesna aranżacja wnętrz wpisuje się w dekoracje zabytkowego budynku.

Marka Marazzi pojawi się na niej wraz z bogatą gamą kolekcji zastosowanych w różnych miejscach wystawy. Duża płyta The Top w nieznanym dotąd wariancie Travertino Classico, wykonana z zastosowaniem usuwającej z powierzchni bakterie i szkodliwe mikroorganizmy technologii Puro Marazzi Antibacterial, pokrywa ladę recepcyjną. Cegiełki z gresu w małym formacie Crogiolo Rice, mocno błyszczące i nawiązujące do rzemieślniczego kunsztu, wybrano w przypadku wielu różnych rozwiązań aranżacyjnych, między innymi jako boazerie, okładzinę prysznicową i blaty robocze. Całą instalację dopełniają płyty  Grande  Solid Color White i Mystone Ceppo di Gré, obie o grubości 6 mm, położone na podłogach w dwóch salach.

Design Forever
Z koncepcji Elle Decor Italia
Projekt: Calvi Brambilla
Palazzo Bovara
Corso Venezia 51
Mediolan

6 czerwca, od 15:00 do 20:00
7 – 12 czerwca
Od 10:00 do 20:00