Marazzi zmienia wystrój londyńskiego salonu przy St. John Street w samym centrum dzielnicy designu.

czas trwania czytania minuty

Płyty extra-large z kolekcji Grande i The Top królują w nowej przestrzeni w Clerkenwell

Design Talks ze Stephanie Woodward i Giovannim Iasevolim, 17 października, z okazjiinauguracji nowej przestrzeni

 

Marazzi, ogólnoświatowy lider we wzornictwie i produkcji płytek ceramicznych, zmienia wystrój swojego londyńskiego showroomu, który został otworzony w 2017 r. w centrum Clerkenwell, by zaprezentować nowe płyty extra-large z kolekcji Grande i rozwiązania The Top przeznaczone na blaty kuchenne, stoły, blaty łazienkowe i inne elementy wyposażenia.

Nowy projekt o powierzchni ponad 300 m2 wykorzystuje duże płyty z gresu jako element konstrukcyjny ścian, skrzydeł, regałów, recepcji i narożnika kuchennego w showroomie, ukazując nieskończony potencjał nowych materiałów.

Przy wejściu uwagę przykuwa błyszcząca powierzchnia i zaskakujący efekt ręcznie wykonanych płytek Zellige z najnowszej kolekcji Crogiolo, efekt badań Marazzi nad rzemiosłem przemysłowym, które na nowo odkrywa piękno prawdziwej, kolorowej, zdobionej ceramiki, będące owocem spotkania rzemiosła z technologią przemysłową.

Blaty w strefie kuchennej, którą urządzono w nowej przestrzeni, są wykonane z płyt Grande Marble Look Elegant Black z nowej linii The Top, dużych płyt z gresu porcelanowego, wyróżniających się niezwykle wyrafinowanymi, matowymi, satynowanymi i błyszczącymi powierzchniami, zaprojektowanymi do tworzenia blatów, paneli przyblatowych, stołów, frontów i niezliczonych opcji spersonalizowanego wyposażenia wnętrz mieszkalnych i komercyjnych.

Londyński showroom stanowi dla Marazzi ważny punkt wsparcia i współpracy z klientami, sprzedawcami, architektami i projektantami, zarówno poprzez prezentację innowacyjnych i wysokiej jakości rozwiązań pod względem estetycznym i technologicznym, jak i poprzez organizację wydarzeń, rozmów i spotkań poświęconych najbardziej interesującym tematom świata designu.

Z okazji inauguracji nowej przestrzeni, 17 października showroom Marazzi stał się miejscem dwóch spotkań „Design Talks”, zorganizowanych we współpracy z przeglądem The Plan. Pierwsza z rozmów dotyczyła projektowania przestrzeni życia codziennego i zawodowego i prowadzona była przez Stephanie Woodward, Partnera i Kierownika działu projektowania wnętrz w Cushman & Wakefield. Druga, którą prowadził Giovanni Iasevoli, Dyrektor i założyciel GI Development Consulting, dotyczyła gospodarki w obiegu zamkniętym przy planowaniu na wielką skalę.