Marazzi zwycięża w konkursie Best of Houzz 2018

czas trwania czytania minuty

Ponad 40 milionów użytkowników miesięcznie nominowało najlepszych specjalistów w dziedzinie projektowania domów we Włoszech i na całym świecie

Ponad 40 milionów użytkowników miesięcznie nominowało najlepszych specjalistów w dziedzinie projektowania domów we Włoszech i na całym świecie

Marazzi otrzymało wyróżnienie „Best of Houzz Design” na portalu Houzz®, który jest światowym liderem w dziedzinie wyposażenia, projektowania i renowacji przestrzeni wewnętrznych i zewnętrznych. Marazzi zostało wybrane przez ponad 40 mln użytkowników miesięcznie, będących częścią społeczności Houzz, spośród ponad 1,5 mln specjalistów w dziedzinie projektów domów – architektów, projektantów, firm budowlanych.

Wyróżnienie „Best of Houzz” jest przyznawane co roku w dwóch kategoriach: Design i Obsługa (satysfakcja klientów).

Best of Houzz Desing nagradza profesjonalistów, których projekty cieszą się największą popularnością wśród 40 mln użytkowników portalu Houzz, przyznając wyróżnienia architektom, projektantom wnętrz i fotografom (Best of Houzz Design – Zdjęcia) specjalizującym się w architekturze i wyposażeniu i których prace są najbardziej rozpowszechnione w społeczności Houzz.

Wyróżnienie Best of Houzz Service (satysfakcja klientów) opiera się na kilku czynnikach, w tym liczbie i jakości recenzji otrzymanych przez profesjonalistę od klientów, dla których pracował w 2017 r.

„Best of Houzz 2018” pojawia się na profilu zwycięzców w postaci specjalnej etykiety, jako znak doskonałości. Nagrody te pomagają właścicielom domów odnaleźć najbardziej popularnych, docenianych i posiadających najlepsze recenzje profesjonalistów na platformie Houzz.

„Ktokolwiek, kto ma przed sobą budowę, remont lub wyposażenie własnego domu, wchodzi na Houzz, aby znaleźć najbardziej utalentowanych i zorientowanych na klienta specjalistów – wyjaśnia Silvia Foglia, Manager Operacyjny Houzz Włochy. Jesteśmy szczęśliwi nominując Marazzi, któremu nasza wielka społeczność właścicieli domów i pasjonatów wzornictwa przyznała tytuł «Best of Houzz».”

Obserwuj Marazzi na Houzz.