Marazzi zwycięża w konkursie Best of Houzz 2020

czas trwania czytania minuty

Społeczność Houzz, platformy internetowej specjalizującej się w rozwiązaniach w zakresie wyposażenia, projektowania i renowacji, nominowała najlepszych specjalistów w dziedzinie projektowania domów we Włoszech i na całym świecie

Firma Marazzi zdobyła nagrodę „Best of Houzz 2020 Design” na portalu Houzz®, który jest światowym liderem w dziedzinie wzornictwa oraz renowacji przestrzeni wewnętrznych i zewnętrznych.

Wyróżnienie „Best of Houzz” jest przyznawane co roku w trzech kategoriach: Design, Customer Service i Photography. „Best of Houzz Design” nagradza profesjonalistów, których projekty cieszą się największą popularnością wśród społeczności platformy.

„W tym roku „Best of Houzz” nagradza największe talenty w branży wzornictwa i renowacji: jesteśmy dumni, że możemy zapewnić im widoczność na naszych stronach internetowych i w naszych aplikacjach”, powiedziała Inés Cid, Dyrektor Regionalny Houzz Southern Europe. „Jest to ważna nagroda, ponieważ odzwierciedla ona preferencje milionów właścicieli domów, którzy tworzą społeczność Houzz i wykorzystują naszą platformę przy zatrudnianiu profesjonalistów do realizacji swoich projektów we Włoszech i na całym świecie”.

Obserwuj Marazzi na Houzz.