Mystone Limestone: skała osadowa staje się jedwabista na gresie porcelanowym

czas trwania czytania minuty

Nowa kolekcja inspirowana kamieniem o tej samej nazwie, czyli wapieniem, bogata w detale i odmiany kolorystyczne, dostępna w wielu formatach i barwach odpowiednich zarówno do klasycznych, jak i współczesnych wnętrz.

Kto kocha efekt kamienia, nie może nie pokochać Mystone Limestone. Technologia cyfrowego druku atramentowego najnowszej generacji wiernie odtwarza niezliczone żyłkowania i różnice powierzchniowe oryginalnego kamienia, oferując niezwykle „żywy” produkt. Często bywa tak, że doskonale odtworzony efekt kamienia oznacza również bardzo szorstką i trudną do czyszczenia powierzchnię.

Jednak dzięki technologii Stepwise, kolekcja Mystone Limestone oferuje miękkie w dotyku wykończenie, a jednocześnie realistyczny efekt strukturalny i doskonałe właściwości antypoślizgowe. To dlatego posadzka z gresu o efekcie kamienia ma niewiarygodnie naturalny wygląd, a przy tym jest bardzo łatwa w utrzymaniu.

Kamień Limestone charakteryzuje się szczególnym bogactwem i głębią graficzną, uzyskaną w wyniku sedymentacji i stratyfikacji skały przez wodę i czas. W kolekcji Mystone Limestone te efekty strukturalne oferowane są w 3 ciepłych kolorach: Taupe, Sand i Ivory, rozświetlonych nielicznymi, delikatnie jaśniejszymi żyłkami.

Dostępne są też różne wykończenia powierzchni, aby można je było dostosować do różnych stylów wyposażenia wnętrz, zarówno tradycyjnych, jak i współczesnych (w nawiasie wskazano dostępne formaty): Naturalne (75×150; 75×75; 60×60; 30×60 cm), Strukturalne (75×75; 30×60 cm) i Velvet (75×150; 75×75 cm)

Niektóre formaty (75×75; 30×60; 80×80; 60×120 cm) kolekcji Mystone Limestone mogą być układane również na zewnątrz (dwa ostatnie o powierzchni strukturalnej i grubości 20 mm), co pozwala tworzyć posadzki z zachowaniem ciągłości między przestrzenią wewnętrzną a zewnętrzną.

Kolekcja nabiera bardziej dekoracyjnego aspektu w 3 mozaikach, które wzbogacają dostępny asortyment (Classico, Mix i Foglie – oryginalna i efektowna szczególnie na całej ścianie), zawsze dostępnych w 3 kolorach: Ivory, Sand i Taupe.