Nowości Marazzi na Paris Design Week

czas trwania czytania minuty

Showroom przy Saint-Germain-des-Prés bierze udział w Paris Design Week z bogatą ekspozycją i biblioteką materiałów dla profesjonalistów, w ramach Promenade Project poświęconego tematyce zrównoważonego rozwoju i projektowania wnętrz domowych

Zmapowane trasy między Rive Gauche i Opéra-Concorde, między Étoile i Palais-Royal, między Marais i Bastille pozwalają odwiedzającym oraz profesjonalistom z branży odkrywać design i dekorację wnętrz. Paris Design Week jest w tym roku podzielony na 11 Promenade, czyli ścieżek tematycznych prowadzących przez sztukę i design, klasyczne i współczesne elementy wyposażenia, food design i tablescaping.

Marazzi bierze udział w Promenade Project, poświęconym projektowaniu wnętrz, łazienek i kuchni, prezentując dużą aranżację na trzech piętrach ikonicznego haussmaniańskiego budynku przy Saint-Germain-des-Prés. Głównymi bohaterkami są tutaj wielkoformatowe płyty z efektem marmuru, z najnowszymi wariantami Grande Marble Look i The Top, gres high-tech z efektem kamienia Naturalia oraz kolorowe cegiełki z kolekcji Crogiolo Confetto.

Aranżacja została wykonana pod hasłem mix&match, nie tylko w odniesieniu do różnych kolekcji, ale także do różnorodnych formatów, aby zaprezentować wszechstronność kompozycyjną i ekspresyjną katalogu Marazzi. Przykładem są witryny wychodzące na ulicę, w których zestawiono różne kolekcje: od dużych płyt Grande Marble Look do wyrafinowanej mozaiki Puzzle z kolekcji Momenti; od struktur 3D z kolekcji Crogiolo Confetto, charakteryzującej się delikatnym przełamaniem w środkowej części, do kolekcji Naturalia, która przywodzi na myśl – dzięki najnowszym technologiom 3D Ink i StepWise – chropowatość kamienia.

Na pierwszym piętrze showroomu mieści się biblioteka materiałów, fizyczny katalog stworzony z myślą o architektach, projektantach, sprzedawcach i klientach końcowych, gdzie można poznawać i dowolnie zestawiać bogaty asortyment powierzchni, tekstur i kolorów. Swoboda kompozycyjna łączy się z troską o środowisko: zaawansowana technologia procesów produkcyjnych Marazzi pozwala ograniczyć zużycie wody i energii oraz odzyskać nawet 40% materiałów odpadowych.

Od 7 do 16 września
63 Bd Saint-Germain, Paryż
od godz. 9 do 12; od godz. 14 do 18