Nowości Marazzi na targach Warsaw Home

czas trwania czytania minuty

Nowości z gresu porcelanowego na wystawie podczas targów w Warszawie, w dniach od 7 do 10 listopada

Marazzi czeka na Was na Warsaw Home & Contract, corocznym wydarzeniu biznesowym w branży aranżacji wnętrz, którego siódma już edycja odbędzie się w dniach od 7 do 10 listopada.

Na wystawie zostanie zaprezentowany uniwersalny charakter ceramiki, która — dzięki dużym płytom o grubości 6, 12 i 20 mm z kolekcji The Top — może być stosowana nie tylko na podłodze czy jako okładzina, lecz także do wykonywania blatów kuchennych, stołów i „szytych na miarę” mebli.

Zostaną zaprezentowane ostatnie nowości wśród płyt wielkoformatowych, o nowych wariantach marmuru i kamienia oraz efektach powierzchniowych podkreślanych przez technologię 3D Ink, która pozwala na idealną zgodność elementów graficznych i trójwymiarowych struktur powierzchniowych. W samym centrum stoiska wystawienniczego znajdzie się kuchnia z płytą indukcyjną w całości wykończona płytami z gresu porcelanowego 12 mm The Top w nowym wariancie Silver Root oraz stół wykonany z materiałów o tym samym efekcie kamienia. Dopełnieniem stoiska będą ścianki wykończone nowościami Crogiolo Luz i ArtCraft oraz najnowszej generacji gresem o efekcie betonu Slow, a na podłodze gresem o efekcie drewna Vivo.


Marazzi
Hala D, stoisko D3.45
Warsaw Home & Contract