Design

Outfit: wątki i tekstury 3D nowej okładziny o efekcie tkaniny

czas trwania czytania: 3 minuty

Outfit: okładzina o efekcie błyszczącej tkaniny - 1

Nowa kolekcja, która dzięki szerokiemu wachlarzowi kolorów i dekoracji oferuje wszechstronne rozwiązania w zakresie okładzin przeznaczonych do przestrzeni mieszkalnych i komercyjnych

Ceramika przeżywa w ostatnich latach swój wielki powrót, stając się główną bohaterką i interpretatorką współczesnych wymagań stylistycznych.

Dzięki nowym technologiom cyfrowym ceramika jest jak kameleon: w nowej kolekcji okładzin Outfit marki Marazzi wiernie oddaje na błyszczącej powierzchni wrażenie komfortu, również dotykowego, jakie tworzą wątki i osnowy tkanin.

Bryły i elementy graficzne łączą się z pięknem i z wysokimi parametrami technicznymi ceramiki w tej nowej kolekcji wielkoformatowych płytek, która proponuje zaskakującą różnorodność elementów dekoracyjnych i kolorystycznych, odpowiednich do tworzenia najróżniejszych połączeń i rozwiązań aranżacyjnych.

Palety kolorów zaprojektowane dla kolekcji Outfit harmonijnie łączą się w wachlarz doskonale skalibrowanych tonacji, które można ze sobą zestawiać na różne sposoby, od najdelikatniejszych odcieni lodu, szarości i kości słoniowej, aż po nasycone barwy czerwieni, niebieskiego i turkusu.

Tym, co czyni nową kolekcję Outfit jeszcze bardziej wszechstronną, są cztery dekory zgodne z najnowszymi trendami stylistycznymi, które oferują różne rozwiązania: od błyszczących nadruków geometrycznych po klasyczne grafiki w nowej interpretacji, z błyszczącymi wykończeniami.

Struktura Tetris, charakteryzująca się małymi bryłami geometrycznymi 3D z teksturą o efekcie płótna, jest dostępna we wszystkich siedmiu wariantach kolorystycznych tworzących kolekcję i jest szczególnie efektowna jako okładzina całych ścian.

Z kolei Jacquard jest dekorem składającym się z dwóch elementów, które można ze sobą łączyć i układać w przypadkowy sposób. Ten dekor jest inspirowany tkaninami żakardowymi i przedstawia kolaż różnych wzorów kwiatowych i geometrycznych.

Score nawiązuje natomiast do ręcznie tkanych, bawełnianych kilimów. Paski mają strukturalny wygląd dzięki obróbce opartej na efekcie grubych węzłów i dzięki błyszczącym detalom.

Bardziej tradycyjną elegancją charakteryzuje się dekor Twine, inspirowany tkaninami okładzinowymi: wzbogacają go satynowe, wytłaczane elementy i błyszczące metalowe efekty, jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych w podobnych odcieniach i może być układany w pionie lub w poziomie.

zapoznaj się z kolekcjami