Kolekcja Stream: ponadczasowy efekt kamienia

czas trwania czytania minuty

Nowy sposób interpretacji stylu rustykalnego i jego ciepła, poprzez zastosowanie gresu o efekcie kamienia, idealnego do realizacji posadzek i okładzin, zapewniającego ciągłość między przestrzenią wewnętrzną i zewnętrzną.

Ceramika, dzięki swojej wielowymiarowości i zdolności do interpretacji różnego typu materiałów, takich jak drewno, kamień, cement i metal, potrafi być dzisiaj wiarygodnym „rzecznikiem” różnych stylów i potrzeb. Dzięki niej można maksymalnie spersonalizować przestrzeń, umożliwiając również tworzenie bardzo ciekawej ciągłości między powierzchniami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Kolekcja Stream Marazzi pozwala tworzyć połączenia między posadzkami i ścianami oraz powierzchniami zewnętrznymi i wewnętrznymi, oferując subtelny design: efekt kamienia, który uwodzi nowym sposobem interpretacji ciepła stylu rustykalnego, uwydatniając jego znany, uspokajający charakter, a przy tym wzbogacając go o bardziej współczesny element dzięki proponowanym 5 odcieniom posadzek.

Nowa kolekcja Stream, dzięki głębi powierzchni inspirowanych kamieniem naturalnym, wyraża nieprzemijający styl, wzbogacony o detale estetyczne i funkcjonalne, które czynią ją bardzo uniwersalną.

Pięć kolorów charakteryzujących kolekcję Stream jest dostępnych w 4 różnych formatach płytek podłogowych oraz w formacie 20×50 cm z białej masy przeznaczonym do okładzin. Ponadto wersję okładzinową wzbogacają subtelne trójwymiarowe efekty struktury Wind, mozaiki i dekoracje z motywami geometrycznymi oraz wyszukane akcenty dekoracyjne, inspirowane dawnymi płytkami lastriko. Stream to kolekcja o efekcie kamienia, która dzięki bogatej ofercie elementów wykończeniowych pozwala idealnie wyrazić każdy styl – od najbardziej współczesnego do najbardziej klasycznego –, a dzięki strukturalnemu wykończeniu jest odpowiednia także do zastosowań zewnętrznych.