Okładzina tarasowa z gresu porcelanowego o efekcie kamienia

czas trwania czytania minuty

Płytki tarasowe o efekcie kamienia, przywołujące dawne wspomnienia i szanujące naturalność przestrzeni zewnętrznej

Nadchodzi lato i chęć spędzania czasu na świeżym powietrzu jest coraz większa.

Niezależnie od tego, czy jest to czas wolny, czy przeznaczony na obiady i kolacje biznesowe, czy też po prostu na czerpanie radości z pięknej pogody: taras staje się miejscem spotkań, miłą przestrzenią, w której można cieszyć się zapachami i energią lata.

Kiedy trzeba wybrać posadzkę zewnętrzną, gres porcelanowy jest idealnym rozwiązaniem, na którym można polegać: charakteryzuje się doskonałymi właściwościami technicznymi, jest odporny na złe warunki pogodowe, zarysowania, otarcia i działanie środków chemicznych.

W kolekcji gresu porcelanowego na tarasy i balkony zewnętrzne efekt kamienia jest szczególnie odpowiednim i wielowymiarowym rozwiązaniem. Zobaczmy dlaczego.

Efekt kamienia jest nie tylko jednym z trendów ostatnich lat, lecz także coraz bardziej cenionym elementem wyposażenia: wytrzymały i elegancki, stał się synonimem włoskiego stylu, harmonijnie i delikatnie łącząc się z przestrzenią zewnętrzną.

Przywołuje dawne wspomnienia i szanuje naturalność przestrzeni zewnętrznej, nadając tarasom i balkonom wysoką jakość, niezawodność i trwałość.

Marazzi proponuje różne rozwiązania w zakresie zewnętrznych posadzek tarasowych o efekcie kamienia: między innymi Memo, kolekcję przeznaczoną w całości do zastosowań zewnętrznych, oraz Mystone Ceppo di Gré20, dostępną również w wersji do układania wewnątrz pomieszczeń.

Memo to nowa kolekcja Marazzi o efekcie kamienia przeznaczona do zastosowań zewnętrznych. Ta płytka tarasowa wiernie odtwarza kamienie Pietra Italia i Pietra di Borgogna, subtelnie imitując eleganckie żyłkowanie marmuru i nieregularne rysy charakterystyczne dla skał wapiennych.

Mystone Ceppo di Gré20 to kolejna propozycja z gresu o efekcie kamienia odpowiednia do przestrzeni zewnętrznych, zarówno mieszkalnych, jak i komercyjnych. Kolekcja cechuje się wyraźnym nawiązaniem do majestatycznego wyglądu ścian skalnych, a jednocześnie dużą subtelnością i elegancją, nadając zewnętrznym tarasom naturalny wymiar, w harmonii i ciągłości ze wszystkim tym, co znajduje się wokół.

Zewnętrzna posadzka tarasowa o efekcie kamienia zapewnia więc aranżowanym przestrzeniom naturalność, wytrzymałość oraz elegancję, gustownie i harmonijnie łącząc się z otoczeniem.

Odkrywaj kolekcje i daj się zainspirować naszą galerią zdjęć.