Pobierz nowy katalog Collections 2021

czas trwania czytania minuty

Katalog Marazzi poświęcony nowym kolekcjom z ceramiki i gresu porcelanowego jest już dostępny. Pobierz go już teraz!

Bogata gama efektów strukturalnych i formatów, od 5 x 15 do 120 x 120 cm, umożliwiających swobodne projektowanie przestrzeni mieszkalnych i komercyjnych, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Jedną z nowości w katalogu na rok 2021 jest Puro Marazzi Antibacterial, sekcja specjalna nowego ogólnego katalogu, która obejmuje kolekcje Marazzi będące w stanie eliminować nawet 99,9% bakterii oraz innych szkodliwych mikroorganizmów obecnych na powierzchniach dzięki właściwościom antybakteryjnym produktów. 

Przewidziano 4 kolekcje zapewniające czystość i świeżość pomieszczeń: Carácter, Alba, Plaza i Oltre, nowy gres o efekcie drewna w dużym formacie i o doskonałych parametrach technicznych, na którym zastosowano efekt najbardziej szlachetnego dębu.

Kolekcje z gresu porcelanowego o efekcie kamienia Mystone to poszerzenie oferty firmy za sprawą nowej inspiracji, Mystone Travertino – o ciepłych kolorach i bogatym pakiecie różnorodnych dekorów –, a także z nowymi formatami i wersjami grubości – 120 x 120 oraz 60 x 120 cm, 6 mm –w przypadku takich bestsellerów jak Mystone Ardesia, Ceppo di Gré i Limestone.

Nową propozycję przewidziano również wśród tzw. małych formatów Crogiolo: Rice wywołuje wrażenia, jakie zapewnia ceramika wykonywana ręcznie, z płytkami o błyszczącym wykończeniu i celowo nieregularnych powierzchniach. 

Motywem przewodnim nowego katalogu Collections 2021 jest 6 Technologii Premium, które świadczą o innowacyjnym zacięciu Marazzi do tworzenia produktów przyjaznych środowisku, o wysokiej jakości i coraz bardziej wydajnych, zarówno pod względem estetyki, jak i parametrów technicznych

Te 6 prawdziwych perełek (unikalne rozwiązania technologiczne) dostępnych w różnych nowych propozycjach firmy, a każda z nich cechuje się innym połączeniem innowacji: 

1.    StepWise: właściwości techniczne miękkich w dotyku powierzchni antypoślizgowych;

2.    BodyPlus: inkluzje materiałowe w masie zapewniające naturalny wygląd;

3.    High Performance: wytrzymałość i uniwersalność, możliwość stosowania na powierzchniach wewnętrznych i zewnętrznych;

4.    Sublime Sync: połączenie technologii cyfrowej i struktury materiałowej w celu uzyskania bezprecedensowego wyrazu;

5.    Zero Glossy: nowe, super matowe powierzchnie, wraz z

6.    Puro Marazzi Antibacterial – technologią antybakteryjną zapewniającą długotrwałą higienę.

 

Pobierz katalog, poznaj nowości!