Pobierz nowy katalog Marazzi Collections 2020

czas trwania czytania minuty

Dostępny jest już katalog Marazzi poświęcony nowym kolekcjom ceramiki i gresu porcelanowego.

Bogata gama efektów strukturalnych i formatów umożliwiających kompletne projektowanie przestrzeni mieszkalnych i komercyjnych, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Jedną z nowości 2020 jest Crogiolo, kolekcja płytek małoformatowych, które w nowoczesny sposób reinterpretują rzemiosło i zdolności manualne mistrzów ceramiki.

Lume, Zellige, Scenario to tylko niektóre z siedmiu kolekcji Crogiolo, które dzięki nowej technologii produkcji oraz zaawansowanym badaniom nad szkliwami i kolorami wiernie odtwarzają efekt ręcznie wytwarzanej ceramiki.

Inną nowością jest produkcja różnych kolekcji z wykorzystaniem StepWise™, innowacyjnej technologii, która umożliwia uzyskanie powierzchni o wysokich właściwościach antypoślizgowych, a jednocześnie miękkich w dotyku, a także bardzo łatwych do czyszczenia ze względu na brak chropowatości powierzchni. Płytki wykonane w technologii StepWise™ przez długi czas zachowują swoje właściwości antypoślizgowe, zarówno przy dużym natężeniu ruchu, jak i częstym narażeniu na działanie czynników atmosferycznych.

 

Pobierz katalog