News

The Top Marazzi na targach SICAM 2021

czas trwania czytania: 2 minuty

Sicam 2021 - 1

Duże płyty Marazzi przeznaczone do tworzenia blatów kuchennych, paneli przyblatowych i stołów na targach w Pordenone, odbywających się od 12 do 15 października

Marazzi zaprasza do swojego stoiska na targach SICAM w Pordenone, odbywających się od 12 do 15 października. To doroczne spotkanie stanowiące punkt odniesienia w międzynarodowym przemyśle komponentów, półproduktów i akcesoriów meblowych.

Marazzi zaprezentuje duże płyty przeznaczone do tworzenia blatów kuchennych, paneli przyblatowych, stołów i rozwiązania specjalne, oferowane w ramach linii The Top. Głównymi elementami prezentowanej oferty są dwa projekty wykonane z płyt Marazzi: kuchnia w całości pokryta płytami Grande Stone Look Granito Black o grubości 6 i 20 mm oraz stół roboczy wykonany z nowej propozycji materiałowej Grande Marble Look Verde Cipollino 12 mm. The Top Marazzi gwarantuje doskonałe właściwości techniczne, które osiągnięto dzięki przeprowadzeniu zaawansowanych badań materiałowych oraz zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Ekspozycję uzupełnia efekt marmuru Grande Marble Look Bianco Arni Lux 12 mm wybrany na okładzinę kuchenną.


The Top Marazzi
Hala 6 – Stoisko C32
SICAM
12-15 października 2021
godz. 8:30-19:00
Fiera di Pordenone