News

The Top Marazzi na targach SICAM 2019

czas trwania czytania: 2 minuty

Marazzi The Top at SICAM 2019 - 1

Duże płyty Marazzi przeznaczone do tworzenia blatów kuchennych, paneli przyblatowych i stołów na targach w Pordenone, odbywających się od 15 do 18 października

Marazzi zaprasza do swojego stoiska na targach SICAM w Pordenone, odbywających się od 15 do 18 października. To doroczne spotkanie stanowiące punkt odniesienia w międzynarodowym przemyśle komponentów, półproduktów i akcesoriów meblowych.

Ponad sześciuset wystawców i ponad osiem tysięcy zapowiedzianych gości: najbardziej wykwalifikowani specjaliści i najbardziej reprezentatywni światowi przedstawiciele branży meblowej będą obecni na SICAM, gdzie zaprezentowane zostaną nowe, innowacyjne rozwiązania i nowe propozycje wzornictwa meblowego.

Marazzi zaprezentuje duże płyty przeznaczone do tworzenia blatów kuchennych, paneli przyblatowych, stołów i rozwiązania specjalne, oferowane w ramach linii The Top. Głównymi elementami prezentowanej oferty są dwa projekty wykonane z płyt Marazzi: kuchnia w całości pokryta płytami Grande Metal Look Iron Dark o grubości 6 i 12 mm oraz stół roboczy wykonany z nowej propozycji materiałowej Grande Stone Look Gris du Gent. The Top Marazzi gwarantuje doskonałe właściwości techniczne, które osiągnięto dzięki przeprowadzeniu zaawansowanych badań materiałowych oraz zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Ekspozycję uzupełnia efekt marmuru Grande Marble Look Capraia Bookmatch wybrany na okładzinę kuchenną.

 

The Top Marazzi
Hala 1 – Stoisko A2

SICAM
15-18 października 2019
godz. 8:30-19:00
Fiera di Pordenone