W Bielefeld, na najważniejszej niemieckiej imprezie targowej poświęconej kuchni

czas trwania czytania minuty

Stoisko Marazzi na area30, wydarzeniu, w którym biorą udział wszyscy najważniejsi niemieccy gracze z branży kuchennej, prezentuje wyspę kuchenną pokrytą nowościami z kolekcji The Top, a na ścianach archilab – wzornik wszystkich dostępnych wariantów tej kolekcji.

Wyspecjalizowani sprzedawcy kuchni, spółdzielnie handlowe, duże sklepy, projektanci i architekci z Niemiec oraz z sąsiednich krajów spotykają się na Küchenmeile, „kuchennej mili” w Bielefeld, w Nadrenii Północnej-Westfalii. Nazwa ta pochodzi od obszaru, na którym – w odległości mniej więcej jednej mili – koncentruje się działalność około trzydziestu producentów, należących do stowarzyszenia A30 Küchenmeile e.V. i reprezentujących dwie trzecie niemieckiego rynku w branży kuchennej. Dystrykt Küchenmeile i area30, targi wystawiennicze poświęcone projektowaniu i technologiom w zakresie kuchni, umożliwiają profesjonalistom z branży zapoznanie się z najnowszymi trendami w dziedzinie mebli kuchennych, sprzętu AGD, zlewozmywaków i akcesoriów.

Marazzi uczestniczy w targach area30 z własnym stoiskiem, na którym zaaranżowana została wyspa kuchenna łącząca jeden z najnowszych piekarników Smeg z płytą indukcyjną Invisacook. Wyspa ta, o linearnych kształtach, pokryta jest nowymi dużymi płytami z kolekcji The Top, tworząc kontrast kolorystyczny i materiałowy, który podkreśla nie tylko dotykową różnorodność tekstur płyt, ale także różne funkcje w zabudowie kuchennej. À propos tej ostatniej kwestii, specjalna kolekcja Puro Marazzi Antibacterial The Top zapewnia blatom kuchennym i wszystkim powierzchniom związanym ze spożywaniem żywności bezpieczeństwo i higienę dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii antybakteryjnej Puro Marazzi Antibacterial, która pozwala wyeliminować nawet 99,9% bakterii i innych patogenów pochodzących z żywności.

Na ścianach stoiska prezentowany jest archilab, bogaty wzornik ze wszystkimi dostępnymi wariantami kolekcji The Top, aby umożliwić tworzenie spersonalizowanych rozwiązań w zakresie pokrywania blatów kuchennych, stołów, ścianek przeciwbryzgowych i elementów wyposażenia wnętrz.

16-21 września

Targi area30, Stoisko E13
Smeg, Gut Böckel, Rilkestraße 18, Rödinghausen
Keller Küchen /Jetstone, Gut Böckel, Rilkestraße 18, Rödinghausen
Ballerina Küchen, Bruchstr. 47-51, 32289 Rödinghausen
Beckermann Küchen, Tenstedter Str. 50 · 49692 Cappeln
RWK & Kuhlmann Küchen, Unterer Hellweg 2/4, 32584 Löhne