Wallpaper nagradza kolekcję Carácter w kategorii „Best Domestic Design”.

czas trwania czytania minuty

Nowa kolekcja o właściwościach antybakteryjnych Carácter wygrywa „Wallpaper Design Awards 2021” za swoje etyczne właściwości i wysoką wydajność.

stylem życia, i które zainicjowało jedną z najbardziej pożądanych nagród międzynarodowych, uznało Carácter, nowy gres antybakteryjny Marazzi, za jeden z najlepszych produktów włoskich za jego etyczne właściwości oraz innowacyjną, wysoką wydajność, przyznając mu nagrodę „Wallpaper Design Award 2021” w kategorii „Best Domestic Design”.

Carácter wykonano z zastosowaniem technologii Puro Marazzi Antibacterial, potrafi eliminować nawet 99,9% bakterii oraz innych szkodliwych mikroorganizmów i produkowany jest w 40% z materiału pochodzącego z recyklingu. Charakteryzuje się również wysokim współczynnikiem antypoślizgowym na powierzchni miękkiej w dotyku dzięki nowemu procesowi produkcji StepWise™, opatentowanemu przez Marazzi.

Kolekcja Carácter została wybrana do nagrody Wallpaper* spośród innych doskonałych produktów, które wyróżniają się na poziomie międzynarodowym swoimi etycznymi cechami oraz zrównoważonym charakterem, za jej innowacyjne właściwości antybakteryjne, estetyczne i wydajność oraz cykl produkcji o niskim wpływie na środowisko.

 

Poznaj kolekcję Carácter firmy Marazzi, bezpieczną dla człowieka, zwierząt i środowiska