Design

The Wellness Room - The Suite

czas trwania czytania: 2 minuty

The Wellness Room - The Suite - 1

Łazienka apartamentu stanowi przestrzeń życiową, w której goście mogą odnaleźć swoją prywatność i intymność.

Projekt tej przestrzeni wykonano z troską o najmniejsze o szczegóły, poświęcając mu taką samą uwagę jak innym pomieszczeniom. To wnętrze jest prawdziwym symbolem relaksu i oferuje niecodzienne doświadczenie: chwilę luksusu w oazie spokoju i wellness. Jest to duże pomieszczenie łazienkowe z przylegającą do niego sypialnią, co w pełni satysfakcjonuje klientów szukających w hotelu komfortu apartamentu.

Pierwsza wersja jest bardziej luksusowa i elegancka: na posadzce wykorzystano kolekcję Grande Stone Look Gris du Gent, natomiast ściany ozdobiono mozaiką Mystone Gris du Gent ze złotymi metalowymi wstawkami za wanną oraz płytkami z kolekcji Allmarble Golden White w wersji podstawowej i ze strukturą Pavé.

Druga opcja ma nieco bardziej oszczędny, ale również wyszukany charakter, co osiągnięto dzięki wykorzystaniu mieszanki różnych gresów: płyt wielkoformatowych z kolekcji Grande Resin Look w strefie sypialni, – w kolorze szarym na posadzce i zielonym z dekorem Grisaille jako tło dla łóżka – oraz weneckiego lastryka Ghiara na posadzce łazienki w połączeniu z intensywnym połyskiem cegiełek Crogiolo Lume Black.

Obejrzyj film