The Wellness Room – The Villa

czas trwania czytania minuty

Duża wanna umieszczona na samym środku pomieszczenia, w drugim rozwiązaniu całkowicie wyłożona ceramiką, promuje koncepcję, zgodnie z którą łazienka stanowi ożywczą oazę i przestrzeń pełnego komfortu.

Cała przestrzeń jest zaprojektowana w taki sposób, aby można było się w niej swobodnie poruszać i poddać zabiegom pielęgnacyjnym w kojącej atmosferze. Dopasowane do stylu pomieszczenia dekory ścienne podkreślają charakterystyczne dla tego pomieszczenia walory estetyczne. Fotelik, w którym można się idealnie zrelaksować oraz panoramiczne okno, przez które można podziwiać widok sprawiają, że łazienka staje się niemal salonem, ale o bardziej intymnej i prywatnej atmosferze.

Okładziny pomogły nam stworzyć dwie wersje tego wnętrza: pierwsza z nich jest bardziej elegancka, dominują w niej naturalne barwy dzięki wykorzystaniu kolekcji Terratech w kolorze cynamonu (Cannella), Allmarble Pulpis i dekoru Club z kolekcji Allmarble Golden White.
Druga wersja jest bardziej kolorowa dzięki płytkom Anthracite i Sage z kolekcji Eclettica oraz dekorowi z kolekcji D_Segni Colore, z minimalistyczną posadzką Mystone Moon w kolorze białym.