<link rel="stylesheet" href="/static/CACHE/css/69de78ad90d1.css" type="text/css" media="screen, projection">

O nas

Marazzi_Chi_Siamo_Main.jpg


Marazzi to najbardziej znana marka w branży płytek ceramicznych.  Obecna w ponad 140 krajach, jest powszechnie uznawana za synonim wysokiej jakości ceramiki podłogowej i ściennej oraz za symbol najlepszej tradycji „Made in Italy” w branży wyposażenia i designu.

Firma Marazzi powstała w 1935 r. w Sassuolo, na obszarze, który miał się stać innowacyjnym w skali światowej centrum tworzenia prestiżowych kolekcji płytek ceramicznych i który na przestrzeni dziesięcioleci rozwijał się razem z firmą.

To firmie Marazzi zawdzięczamy kluczowe innowacje technologiczne w branży płytek ceramicznych, zarówno procesowe, jak i w zakresie wzornictwa. Niektóre z nich sąkamieniami milowymi historii współczesnej ceramiki – uczyniły one z firmy i z obszaru, na którym powstała, punkt odniesienia dla całego świata ceramiki.

Nieustanne zaangażowanie w badania idoświadczenia, umiejętność wyprzedzania trendów i zmian w zakresie przestrzeni mieszkalnych, architektury i wzornictwa, poświęcanie uwagi kwestiom środowiska naturalnego i zrównoważonego rozwoju. To właśnie dzięki tym atutom firma Marazzi uplasowała się w czołówce firm branży ceramicznej, zarówno we Włoszech, jak i na arenie międzynarodowej, i wciąż umacnia swoją pozycję lidera.
 
Dziś Marazzi jest częścią Mohawk Industries Inc., największego na świecie producenta w branży podłóg notowanego na nowojorskiej giełdzie papierów wartościowych, i może się poszczycić niezwykłąpopularnością na całym świecie, zarówno wśród projektantów, architektów i firm budowlanych, jak i wśród dystrybutorów i klientów końcowych.

 

Jakość i środowisko

Marazzi to najbardziej znana marka w branży płytek ceramicznych...

Dowiedz się więcej!
Centrum stylu

Poszukiwania estetyczne zawsze były mocnym punktem oferty Marazzi...

Dowiedz się więcej!
Badania i rozwój

Od samego początku swojej działalności firma Marazzi przeznacza duże środki na badania i rozwój...

Dowiedz się więcej!
Jakość, Środowisko i Bezpieczeństwo

Jakość dla Marazzi oznaczajakość produktu, zrównoważenie środowiskowe i poszanowanie dla bezpieczeństwa pracowników...

Dowiedz się więcej!