<link rel="stylesheet" href="/static/CACHE/css/3973aad74e19.css" type="text/css" media="screen, projection">

Gres szkliwiony o wyglądzie drewna i parkietu

Szukasz alternatywy dla parkietu? Odkryj niepowtarzalną kolekcję Treverk i inne kolekcje Marazzi z gresu szkliwionego o wyglądzie drewna. Wyszukane posadzki odpowiednie do każdego rodzaju przestrzeni.

Vero: Gres szkliwiony o wyglądzie drewna i parkietu - Marazzi
Vero

Gres porcelanowy o efekcie drewna

Dowiedz się więcej!
Vero20: Gres szkliwiony o wyglądzie drewna i parkietu - Marazzi
Vero20

Gres bardzo mocno pogrubiony, o efekcie drewna

Dowiedz się więcej!
SistemU: Gres szkliwiony o wyglądzie drewna i parkietu - Marazzi
SistemU

Gres o efekcie drewna

Dowiedz się więcej!
Treverkheart: Gres szkliwiony o wyglądzie drewna i parkietu - Marazzi
Treverkheart

Efekt dębu do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych

Dowiedz się więcej!
Treverkstage: Gres szkliwiony o wyglądzie drewna i parkietu - Marazzi
Treverkstage

Gres o efekcie rustykalnego drewna

Dowiedz się więcej!
Treverktech: Gres szkliwiony o wyglądzie drewna i parkietu - Marazzi
Treverktech

Efekt dębu we współczesnym stylu

Dowiedz się więcej!
Treverkcountry: Gres szkliwiony o wyglądzie drewna i parkietu - Marazzi
Treverkcountry

Gres o efekcie rustykalnego parkietu

Dowiedz się więcej!
Treverkland: Gres szkliwiony o wyglądzie drewna i parkietu - Marazzi
Treverkland

Efekt dębu z akcentem vintage

Dowiedz się więcej!
Treverkdear20: Gres szkliwiony o wyglądzie drewna i parkietu - Marazzi
Treverkdear20

Gres o efekcie drewna o grubości 20 mm

Dowiedz się więcej!
Visual: Gres szkliwiony o wyglądzie drewna i parkietu - Marazzi
Visual

Gres o efekcie drewna

Dowiedz się więcej!
zobacz inne

Marazzi radzi

Naturalny i realistyczny wygląd gresu szkliwionego Marazzi o efekcie drewna przywołuje piękno i ciepło naturalnego materiału w każdym pomieszczeniu domu, a także w sklepach czy biurach. Dzięki dostępnym płytkom o zwiększonej grubości, gres jest doskonały do tworzenia posadzki imitującej drewno również na zewnątrz, może ona być identyczna jak posadzka wewnętrzna.

Gres szkliwiony o wyglądzie drewna jest wytrzymały na uderzenia, przetarcia i zarysowania, niewrażliwy na zmiany temperatury, odporny na wodę, zabrudzenia i substancje chemiczne, łatwy i szybki w czyszczeniu. Gres o wyglądzie drewna to rozwiązanie bardzo przyjemne dla oka: wiernie imituje drewno, jego zabarwienie, żyłkowanie, a nawet niedoskonałości. Gres zapewnia doskonały efekt estetyczny, a przy tym najwyższą praktyczność: w odróżnieniu od podłogi z prawdziwego drewna nie wymaga codziennej troski ani skrupulatnej konserwacji.

Posadzka z gresu o wyglądzie drewna to bardzo wygodne rozwiązanie, odpowiednie do każdego pomieszczenia w domu, nie tylko do salonu i sypialni, ale również do łazienki i kuchni, gdzie podłoga z prawdziwego drewna nie zawsze jest idealnym rozwiązaniem. Gres szkliwiony o efekcie drewna może być wykorzystywany nie tylko na posadzki, ale również do okładania ścian i tworzenia efektownych połączeń z innymi materiałami, na przykład o wyglądzie kamienia.

Kolekcje Marazzi oferują szeroki wachlarz propozycji w zakresie gresu o strukturze drewna: dębu, modrzewia, orzecha, drzewa tekowego, nowego drewna i drewna olejowanego, drewna nawiązującego do charakterystycznych pali z weneckiej laguny, zwanych briccole, drewna beczkowego, drewna rustykalnego z wyraźnymi sękami i żyłkowaniem, drewna lakierowanego… Każda kolekcja gresu szkliwionego o wyglądzie drewna charakteryzuje się mniej lub bardziej wyraźnym stylem i paletą barw przechodzącą od brązu do czerwieni, od czerni do bieli, od szarości do beżu, z nieskończoną liczbą jasnych i ciemnych odcieni. Dzięki temu gres o efekcie drewna doskonale pasuje zarówno do tradycyjnych, klasycznych lub rustykalnych wnętrz, jak i do stylu nowoczesnego, minimalistycznego lub nordyckiego.

Ponadto katalog Marazzi proponuje wiele średnich i dużych formatów płytek gresowych o wyglądzie drewna: deski, listwy, listewki – również do układania w jodełkę francuską, węgierską lub chevron – płytki kwadratowe, mozaiki klasyczne i sześciokątne.

Zamknij
Czytaj całość