Beżowy Efekt płytek cementowych Tiles

Marazzi radzi

Beżowe płytki cementowe to połączenie uroku stylu vintage, jakim cechują się płytki cementowe, z kolorem o tysiącu możliwościach, który doskonale współgra z innymi kolorami w harmonijnych zestawieniach. Kość słoniowa, piasek, orzech, kolor wielbłądzi, ciemnoszary, kolor błota: nie ma jednego beżu, istnieją różne jego jasne odcienie, które w pewnych przypadkach mogą zbliżać się do kolorów brązowego, żółtego lub szarego (co określa się mianem tzw. koloru greige).

Kwadratowe i sześciokątne beżowe płytki cementowe to doskonałe rozwiązanie aranżacji pomieszczeń w całości stonowanych lub w celu zrównoważenia bardziej zdecydowanych barw, takich jak biel, czerń lub kolorów intensywnych. Marazzi proponuje w swym katalogu płytki o efekcie beżowych płytek cementowych zarówno w wersji ton w ton, z wariantami jasnymi i ciemnymi, jak i w wersji wielobarwnej, w której beż połączony jest na przykład z kolorem niebieskim lub czerwonym. Ponadto różnorodność elementów graficznych sprosta wielu różnym gustom i stylom: od geometrii klasycznych płytek cementowych po te bardziej współczesne, od wzorów typu majolika lub azulejo po motywy tekstylne.

Uniwersalny charakter beżowych płytek cementowych z gresu porcelanowego i ceramiki nie ogranicza się jedynie do kolorów, swym zakresem obejmuje również pomieszczenia, w których ma zostać wykończona nimi podłoga czy ściany. Nie ma pokoju, którego nie udekorowałyby one w najlepszy możliwy sposób: doskonale „mają się” w kuchni, w łazience, w sypialni, ale też w salonie. Ponadto beżowe płytki cementowe to doskonałe rozwiązanie z zakresu wystroju wnętrz również w przypadku lokali publicznych.

Zamknij
Czytaj całość