<link rel="stylesheet" href="/static/CACHE/css/a9f821c8cc3d.css" type="text/css" media="screen, projection">

Płytki brązowe: zobacz kolekcje

Gres szkliwiony brązowy: stwórz w swojej przestrzeni przyjazny i elegancki efekt. Płytki do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.

Marazzi radzi

Płytki w kolorze brązowym z ceramiki i gresu szkliwionego z katalogu Marazzi prezentują całe bogactwo jasnych i ciemnych odcieni – od miodu po orzech włoski, od karmelu po kawę, od terakoty do brązu – oferują różne alternatywy do wyboru: jednolite kolory, wzory geometryczne i kwiatowe, imitacje płytek cementowych, gładkie lub wypukłe tekstury, mozaiki.

Brązowe płytki z gresu porcelanowego łączą ciepło odcieni brązu ze strukturą materiałów idealnie imitując: żyłkowanie drewna i marmuru, strukturę kamienia, teksturę terakoty i cementu, opalizującą powierzchnię metalu.

Marazzi proponuje brązowe płytki do domu, do sklepów, biur, budynków użyteczności publicznej i przestrzeni zewnętrznych. W domu kolory ziemi tworzą wrażenie solidności i komfortu, budują przytulną i wyrafinowaną atmosferęsalonie i w sypialni, a także w kuchni i w łazience. Brązowe płytki pasują nie tylko do klasycznych lub rustykalnych mebli i elementów wyposażenia, ale również do nowoczesnego lub minimalistycznego stylu. Uniwersalność ich zastosowań znajduje odzwierciedlenie także w szerokim wyborze formatówpłytek: małychśrednichdużych i bardzo dużych.

W zależności od wybranego odcienia, ciepłego lub zimnego, brązowe płytki można łączyć z innymi kolorami, tworząc różne aranżacje, od bardzo spokojnych po bardzo ekscentryczne. W szczególności ciemne brązy dobrze harmonizują z jasnymi brązami, beżami, bielą, ale także z szarościami, różami, błękitami i odcieniami jasnej zieleni. Tworzą natomiast ciekawe kontrasty z kolorem liliowym, turkusowym, niebieskim, jaskrawym różowym, pomarańczowym, a także z niektórymi odcieniami czerwieni

Zamknij
Czytaj całość