Czerwony Efekt płytek cementowych Tiles

Marazzi radzi

Gres porcelanowy o efekcie płytek cementowych doskonale prezentuje się również w odcieniach czerwieni. Czerwone płytki cementowe są proponowane zarówno w wersji jednobarwnej, jak i zdobione, z wielobarwnymi geometriami typu intarsje. Występują w formacie typowego kwadratu 20 x 20 cm, ale można postawić na wersję niestandardową w postaci legendarnej płytki marki Marazzi z „czterema zaokrąglonymi bokami”.

Motywy dekoracyjne z dawnych lat przybierają również formę czerwonych płytek cementowych z gresu typu lastryko, które – w porównaniu z klasycznymi płytkami cementowymi – mają symulować małe fragmenty kamienia. Gres porcelanowy o efekcie płytek cementowych w odcieniach czerwieni może być stosowany zarówno na podłogach, jak i na ścianach.

Z estetycznego punktu widzenia podobne do czerwonych płytek cementowych z gresu są ceramiczne płytki okładzinowe, proponowane również w wersji czerwonej ze wzorami typu jacquard lub azulejo lub ze stylizowanymi rysunkami, które nawiązują do wzorów, jakie stosowano na tradycyjnych płytkach cementowych. Czerwone płytki cementowe sprawdzają się idealnie w kuchni, ale pasują również do łazienek,  sypialni, salonu, a także do lokalu publicznego.

Zamknij
Czytaj całość