<link rel="stylesheet" href="/static/CACHE/css/a9f821c8cc3d.css" type="text/css" media="screen, projection">

Płytki o małych rozmiarach

Scenario: Płytki o małych rozmiarach - Marazzi
Scenario

Gres porcelanowy inspirowany majoliką

Dowiedz się więcej!
D_Segni Blend: Płytki o małych rozmiarach - Marazzi
D_Segni Blend

Gres o efekcie płytek cementowych 20x20 cm

Dowiedz się więcej!
Lume: Płytki o małych rozmiarach - Marazzi
Lume

Gres porcelanowy o błyszczącym efekcie

Dowiedz się więcej!
Zellige: Płytki o małych rozmiarach - Marazzi
Zellige

Płytki o efekcie „handmade”

Dowiedz się więcej!
D_Segni Colore: Płytki o małych rozmiarach - Marazzi
D_Segni Colore

Kolorowy gres imitujący płytki cementowe

Dowiedz się więcej!
D_Segni Scaglie: Płytki o małych rozmiarach - Marazzi
D_Segni Scaglie

Płytki cementowe o efekcie weneckiego lastriko

Dowiedz się więcej!
Appeal: Płytki o małych rozmiarach - Marazzi
Appeal

Efekt cementu o wielowymiarowym pięknie i praktyczności

Dowiedz się więcej!
SistemS: Płytki o małych rozmiarach - Marazzi
SistemS

Gres techniczny o efekcie cementu

Dowiedz się więcej!
zobacz inne

Marazzi radzi

W branży aranżacji wnętrz widoczne jest rosnące zainteresowanie małymi płytkami ceramicznymi, gresu szkliwionego i gresu szkliwionego o wysokich parametrach technicznych. Płytki małoformatowe są, w rzeczy samej, bardzo uniwersalne i pozwalają na zastosowanie wyszukanych, oryginalnych wzorów układania. Ponadto małe płytki można wykorzystać, między innymi, do wyodrębnienia stref pomieszczenia lub do podkreślenia szczegółów. Na przykład w łazience, gdzie małe płytki na posadzce i ścianach są klasycznym rozwiązaniem. Nadają się też do kuchni, gdzie są idealne jako okładzina ścianek przeciwbryzgowych i murowanej zabudowy kuchennej.

Małe płytki są odpowiednie nie tylko do kuchni i łazienki, ale do całego domu: do salonu i sypialni, do przestrzeni zewnętrznych, do obiektów komercyjnych i budynków użyteczności publicznej. W pomieszczeniach o nieregularnym kształcie lub z elementami o nieregularnych liniach małe płytki podczas układania łatwiej dopasowują się do powierzchni. Katalog Marazzi proponuje różne formaty i wymiary małych płytek do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych: kwadratowe, prostokątne i sześciokątne. Od kafelka o wymiarach 15x15 cm do płytki cementowej 20x20 cm, od cegiełki 7,5x15 cm do płytki sześciokątnej 21x18 cm.

Kolory małych płytek produkowanych przez Marazzi obejmują paletę barw od neutralnych, zawsze modnych szarości i beżów po biel i czerń; od jasnych do bardziej jaskrawych i ciemnych odcieni niebieskiego, błękitnego i zielonego, czerwonego i różowego, brązowego, pomarańczowego i żółtego. Do palety barw dochodzą różne odcienie i strukturalne tekstury płytek o efekcie kamieniamarmuru, cegły surowej, terakoty i cementu. Gamę produktów uzupełniają płytki dekorowane abstrakcyjnymi rysunkami geometrycznymi, motywami kwiatowymi lub koronkowymi, wzorami w stylu płytek cementowych liberty i wypukłymi zdobieniami.

Zamknij
Czytaj całość