Niebieski Efekt marmuru Tiles

Marazzi radzi

Kolor niebieski w naturze występuje rzadko, dlatego jest tak poszukiwany i już od starożytności kojarzony z miejscami egzotycznymi. Na proponowanym przez Marazzi gresie o efekcie niebieskiego marmuru odtworzono zarówno cenny marmur z wyrazistymi odcieniami niebieskiego i biało-szarymi smugami, jak i granit bogaty w kwarc i minerały, które tworzą stonowaną mieszankę niuansów o barwach od niebieskiego do szarego.

 Gres porcelanowy o efekcie niebieskiego marmuru, dostępny m.in. w formie płyt w dużym i bardzo dużym formacie, pozwala na nieskończone możliwości ekspresyjne również w przypadku mniej konwencjonalnych płytek małych i średnich, „z czterema zaokrąglonymi bokami”, które stały się już klasyką designu. Poza tym efekt niebieskiego marmuru jest też proponowany w wersji mozaikowej.

 Płytki o efekcie niebieskiego marmuru przyciągną niejeden wzrok jako okładzina ścian, nie tylko w mieszkaniu – na przykład w salonie czy łazience – lecz równie dobrze w biurach, sklepach i lokalach publicznych. We wszystkich przypadkach niebieski gres porcelanowy w formie dużych płyt może nadać ciekawy charakter również powierzchniom umywalek, blatów i innych elementów umeblowania.

 W odcieniach koloru niebieskiego elegancja efektu marmuru łączy się ze wszystkimi zaletami, jakimi szczy się gres, czyli odpornością, niezmiennością i łatwością czyszczenia.

Zamknij
Czytaj całość