Płytki różowe: zobacz kolekcje

Wybierz różowe płytki, które będą najlepiej pasować do Twoich wnętrz: łazienki, salonu czy kuchni. Rozwiązania odpowiednie do każdego pomiszczenia, odkryj szczegóły na stronie internetowej Marazzi.

Chill: Płytki różowe: zobacz kolekcje - Marazzi
Chill

Półmatowa powłoka powierzchni

Dowiedz się więcej!
Lume: Płytki różowe: zobacz kolekcje - Marazzi
Lume

Gres porcelanowy o błyszczącym efekcie

Dowiedz się więcej!
Eclettica: Płytki różowe: zobacz kolekcje - Marazzi
Eclettica

Płytki wielkoformatowe o efekcie 3D

Dowiedz się więcej!
Cottotoscana20: Płytki różowe: zobacz kolekcje - Marazzi
Cottotoscana20

Gres pogrubiony do zastosowań zewnętrznych

Dowiedz się więcej!
Mellow: Płytki różowe: zobacz kolekcje - Marazzi
Mellow

Płytki ceramiczne okładzinowe

Dowiedz się więcej!

Marazzi radzi

W ostatnich latach różne odcienie koloru różowego królują w wyposażeniu wnętrz, w designie, w modzie, przy czym trendy zwracają się również ku bardziej wyrazistym odcieniom tego koloru. Jasne i pastelowe tonacje różu można uznać za kolory neutralne, stanowiące bazę dla różnych materiałów i dla innych kolorów oraz dla wszystkich elementów tworzących wnętrze: posadzek, ścian, mebli i akcesoriów dekoracyjnych.

Katalog Marazzi proponuje różowe płytki w różnych odcieniach: jasnych lub ciemnych, zimnych, zbliżonych do liliowego/fioletowego, lub ciepłych, zbliżonych do pomarańczowego. Najcieplejsze odcienie beżów i bieli wpadają w bardzo delikatny róż. Różowe płytki dobrze komponują się z czarnymi, szarymi i białymi, beżowymi i brązowymi elementami, ale również z niektórymi odcieniami czerwieni, żółci, zieleni i błękitu.

Różowe płytki ceramicznez kolekcji Marazzi proponowane są w różnych rozmiarach, zarówno do łazienki, jak i do kuchni. Oprócz gładkich, różowych płytek w jednolitym kolorze, dostępne są także w formie mozaiki, wersje o trójwymiarowej teksturze lub z dekoracjami geometrycznymi i kwiatowymi. Oprócz ceramiki Marazzi proponuje różowe płytki z gresu szkliwionego o efekcie terakoty, odpowiednie do aranżacji łazienki, kuchni, salonusypialni i powierzchni zewnętrznych.

Zamknij
Czytaj całość