<link rel="stylesheet" href="/static/CACHE/css/a9f821c8cc3d.css" type="text/css" media="screen, projection">

Płytki średnioformatowe

Marazzi radzi

Wybór formatu płytek to kwestia gustu i typu przestrzeni. O ile małe i duże formaty najlepiej pasują do stylu klasycznego, a płytki duże lub maksi wydają się najodpowiedniejsze do nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz, o tyle płytki średnioformatowe – takie jak klasyczny kwadrat 30x30 cm – są rozwiązaniem pośrednim, bardzo uniwersalnym, które sprawdzi się we wszystkich przestrzeniach mieszkalnych, komercyjnych lub biurowych.

Przeglądając katalog średnioformatowych płytek Marazzi poznajemy całą panoramę produkcji płytek z ceramiki, gresu szkliwionego oraz gresu szkliwionego o wysokich parametrach technicznych do wykonywania posadzek i okładzin ściennych. Średnioformatowe płytki gresowe proponowane są do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych - niektóre kolekcje zawierają płytki posadzkowe zarówno typu indoor, jak i outdoor. Łączenie płytek średnioformatowych o różnych rozmiarach i stosowanie różnych wzorów układania przełamuje jednolitość oraz wprowadza wizualny podział ciągłej przestrzeni, która pełni różne funkcje. Dla średniej wielkości płytek gresowych do zastosowań zewnętrznych dostępne są również wersje o zwiększonej grubości 20 mm, jeszcze bardziej wytrzymałe, idealne do układania na sucho na trawie, żwirze i piasku.

Średnioformatowe płytki Marazzi proponowane są w wielu kolorach – neutralnych i żywych, jasnych i ciemnych – oraz z różnymi wykończeniami strukturalnymi. Dzięki technikom druku cyfrowego o wysokiej rozdzielczości ceramika i gres porcelanowy w realistyczny sposób odtwarzają żyłkowanie drewna i marmuru, fakturę kamienia, odcienie terakoty i cementu.

Płytki z ceramiki i gresu szkliwionego są jak kameleon, a ich wersje średnioformatowe dodatkowo urozmaicają dekoracje geometryczne, w paski, kwiatowe; motywy adamaszkowe lub żakardowe; wzory w stylu płytek cementowych liberty; powierzchnie 3D.

Zamknij
Czytaj całość