<link rel="stylesheet" href="/static/CACHE/css/3973aad74e19.css" type="text/css" media="screen, projection">

Płytki do sypialni: inspiracje z wykorzystaniem ceramiki i gresu

Płytki i gres porcelanowy Marazzi, idealne do wykonania okładzin ściennych i posadzki w sypialni, przekształcą Twój pokój w przytulne wnętrze. Uniwersalne rozwiązania na miarę różnych wymagań i oczekiwań stylistycznych, zapewniające idealną równowagę między praktycznością i designem. Wybierz z wielu propozycji Marazzi format, efekt i odcień, które najbardziej Ci odpowiadają.

Marazzi radzi

Płytki w sypialni to bardzo wygodna alternatywa, ponieważ ceramika i gres porcelanowy są antypoślizgowe, wytrzymałe i łatwe do czyszczenia. Poza tym jeżeli przy sypialni znajduje się łazienka, łatwiej jest stworzyć wizualne wrażenie ciągłości tych dwóch wnętrz. Wreszcie, zgodnie najnowszymi trendami w branży projektowania wnętrz, płytki w sypialni mogą znaleźć zastosowanie nie tylko jako posadzki, ale również jako okładziny ścienne, z wykorzystaniem ekspresji kolorów, tekstur, wzorów geometrycznych i kwiatowych, dekoracji tworzących efekt tapety.

Do klasycznej sypialni pasują płytki z gresu szkliwionego o efektach: drewna, terakotykamienia i marmuru. Płytki cementowe z gresu, sprawdzą się w sypialni w stylu vintage. katalog Marazzi oferuje wiele kolekcji z gresu porcelanowego o efekcie drewna odpowiednich do sypialni: , dziesiątki formatów – listew lub parkietów – i dziesiątki stylów (drewno lakierowane, malowane, rustykalne, stare drewno itp.).

W sypialni nowoczesnej lub minimalistycznej można ułożyć płytki z gresu o efekcie cementu, metalu, weneckiego lastriko. Ponadto liczne efekty strukturalne gresu szkliwionego zachęcają do eksperymentowania z niestandardowymi połączeniami, takimi jak na przykład kamień/cement lub kamień/drewno, które można dodatkowo podkreślić, zestawiając ze sobą płytki o różnych formatach. Natomiast płytki cementowe lub inne dekorowane płytki mogą ozdabiać określone części podłogi, na przykład przy łóżku, tak jak gdyby były dywanami.

Zamknij
Czytaj całość