<link rel="stylesheet" href="/static/CACHE/css/a9f821c8cc3d.css" type="text/css" media="screen, projection">

Płytki zielone: zobacz kolekcje

Zielone płytki Marazzi: Obejrzyj propozycje projektów wykonanych przy wykorzystaniu najlepszej ceramiki, które pozwalają tworzyć harmonijne wnętrza.

D_Segni Blend: Płytki zielone: zobacz kolekcje - Marazzi
D_Segni Blend

Gres o efekcie płytek cementowych 20x20 cm

Dowiedz się więcej!
Lume: Płytki zielone: zobacz kolekcje - Marazzi
Lume

Gres porcelanowy o błyszczącym efekcie

Dowiedz się więcej!
Zellige: Płytki zielone: zobacz kolekcje - Marazzi
Zellige

Płytki o efekcie „handmade”

Dowiedz się więcej!
Colorplay: Płytki zielone: zobacz kolekcje - Marazzi
Colorplay

Okładzina w formacie rektyfikowanym

Dowiedz się więcej!
D_Segni Colore: Płytki zielone: zobacz kolekcje - Marazzi
D_Segni Colore

Kolorowy gres imitujący płytki cementowe

Dowiedz się więcej!
zobacz inne

Marazzi radzi

Świeża, naturalna, młoda: oto zieleń. Katalog Marazzi proponuje zielone płytki ceramiczne w małych i dużych rozmiarach, w formacie mozaikowym, kwadratowe i prostokątne. Zielone płytki mają różne wykończenia i dekoracje: mogą być błyszczące, matowe, o płaskiej powierzchni, o strukturze diamentowej lub 3D. Mogą też być ozdobione wielobarwnymi wzorami geometrycznymi lub motywami kwiatowymi, które pozwalają uzyskać efekt tapety.

W zależności od odcienia, bardziej lub mniej błyszczącego, zieleń jest kolorem energetyzującym lub relaksującym, odpowiednim do aranżacji zarówno powierzchni mieszkaniowych, jak i komercyjnych. Zielone płytki można wykorzystać jako okładziny ścienne nie tylko w kuchni czy w łazience, ale również w przedpokoju, salonie i sypialni.

Aby przełamać monochromię, w przypadku zastosowania zielonych płytek okładzinowych na całej wysokości ścian można ułożyć posadzkę z płytek z innej kolekcji, na przykład z gresu porcelanowego o efekcie drewna. Natomiast zestawienie zielonych płytek o różnych fakturach – gładkich i trójwymiarowych – tworzy wrażenie ruchu dzięki samej tylko grze światła. Inne wariacje na temat zieleni można tworzyć, zmieniając wzór ułożenia płytek lub kolor fug.

Zielone płytki nie muszą odgrywać głównej roli w aranżacji, mogą jedynie podkreślać pewne szczegóły lub dodawać wnętrzu dynamiki, tworząc szachownicę z płytkami w innych kolorach z tej samej kolekcji.

Zamknij
Czytaj całość