Zielony Efekt marmuru Tiles

Marazzi radzi

Gres porcelanowy o efekcie zielonego marmuru doskonale oddaje piękno tego materiału oraz elegancję barw najatrakcyjniejszych naturalnych zielonych marmurów, takich jak Verde Aver. Gres o efekcie marmuru proponowany jest również w wariancie zielonych płytek typu weneckie lastriko, na których zieleń jest połączona z innymi kolorami w postaci drobniutkich fragmentów. Jeszcze innym wariantem jest mozaika, zarówno z kwadratowymi mini płytkami, jak i z płytkami o nietypowych kształtach.

W katalogu Marazzi, w przypadku zielonego gresu porcelanowego, proponowane są nie tylko tradycyjne formaty kwadratowe i prostokątne o rozmiarach średnich, dużych i maksi, lecz także legendarna płytka „z czterema zaokrąglonymi bokami”, którą może być dostępna w ramach wszystkich dostępnych kolekcji.

Zieleń idealnie nadaje się jako okładzina ścian kuchni i łazienki, ale też wejścia czy salonu. Ponadto w kuchni i łazience zielony gres porcelanowy w formie płyt pozwala na zapewnienie ciągłości wizualnej, jeśli pokryjemy nim również zlewy, umywalki, blaty oraz inne powierzchnie umeblowania. Gres o efekcie zielonego marmuru doskonale sprawdza się także w branży wystroju takich wnętrz jak biura i powierzchnie handlowe.

Zielone płytki o efekcie marmuru, dostępne z wykończeniem błyszczącym, matowym lub satynowanym, pozwalają na tworzenie bardzo stylowych rozwiązań, które dodatkowo cieszą się popularnością ze względu na praktyczność gresu.

Zamknij
Czytaj całość