Płytki żółte: zobacz kolekcje

Płytki w kolorze żółtym wprowadzają do pomieszczeń radość i jasność. Ceramika idealna do wykonywania okładzin i posadzek we wnętrzach o silnym oddziaływaniu wizualnym.

Momenti: Płytki żółte: zobacz kolekcje - Marazzi
Momenti

Cienka grubość pokrycia ścian

Dowiedz się więcej!
Lume: Płytki żółte: zobacz kolekcje - Marazzi
Lume

Gres porcelanowy o błyszczącym efekcie

Dowiedz się więcej!
D_Segni Colore: Płytki żółte: zobacz kolekcje - Marazzi
D_Segni Colore

Kolorowy gres imitujący płytki cementowe

Dowiedz się więcej!
D_Segni Scaglie: Płytki żółte: zobacz kolekcje - Marazzi
D_Segni Scaglie

Płytki cementowe o efekcie weneckiego lastriko

Dowiedz się więcej!
Outfit: Płytki żółte: zobacz kolekcje - Marazzi
Outfit

Okładziny o efekcie tkaniny

Dowiedz się więcej!
Cloud: Płytki żółte: zobacz kolekcje - Marazzi
Cloud

Okładzina łazienkowa

Dowiedz się więcej!
Cottotoscana20: Płytki żółte: zobacz kolekcje - Marazzi
Cottotoscana20

Gres pogrubiony do zastosowań zewnętrznych

Dowiedz się więcej!

Marazzi radzi

Świetlisty, otwarty, dynamiczny: taki jest kolor żółty. Żółta podłoga z płytek ceramicznych lub gresu  może tworzyć silny efekt wizualny, jeśli wykorzystany zostanie jaskrawy odcień koloru żółtego, w przypadku wyboru subtelniejszej tonacji – współgrającej z oświetleniem danego pomieszczenia – uzyskuje się całkiem inny rezultat. Żółte płytki są więc odpowiednie do każdego wnętrza w domu – również do sypialni – nie tylko do łazienki czy strefy dziennej, gdzie mogą na przykład ożywić kuchnię.

Katalog Marazzi zawiera szereg pomysłów w zakresie aranżacji domu lub przestrzeni publicznej z wykorzystaniem żółtych płytek w różnych formatach, od małych, poprzez średnie, aż do dużych. Kolor żółty proponowany jest w najcieplejszych odcieniach, zbliżonych do pomarańczowego, takich jak ochra, curry, musztarda, bursztyn. Delikatniejsze nuty koloru żółtego są obecne również w kolekcjach płytek gresowych o efekcie terakoty: to materiał, który dobrze komponuje się z klasycznym lub rustykalnym stylem, ale jest także bardzo wyrafinowaną alternatywą we współczesnych wnętrzach. Oprócz wyraźnych, jaskrawych barw dostępne są też delikatniejsze tonacje żółtych płytek, na pograniczu ciepłych bieli i beżów.

Żółte płytki to nie tylko jednolite kolory i płaskie powierzchnie: kolekcje Marazzi zawierają kolor żółty w połączeniu z innymi barwami również na płytkach dekorowanych, takich jak płytki cementowe z gresu szkliwionego. Żółty pojawia się również jako kolor mozaik i płytek o fakturze w paski, imitującej tkaninę, a także płytek z efektem 3D, które tworzą na ścianach wrażenie ruchu. W swoich wielu odcieniach, jasnych/ciemnych i ciepłych/zimnych, żółty łączy się z wieloma kolorami, na zasadzie dopełnienia lub kontrastu: z czernią, z bielami, z szarościami; z barwami pastelowymi (różową, pomarańczową, zieloną, błękitną, liliową) oraz z ciemnymi kolorami (pomarańczowym, zielonym, niebieskim, fioletowym).

Zamknij
Czytaj całość