Płytki fioletowe: odkryj kolekcje

Odkryj fioletowe płytki ceramiczne: wzbogać salon, łazienkę lub kuchnię w Twoim domu o oryginalny kolor. Nadaj wyrafinowany odcień Twojemu pomieszczeniu.

Marazzi Outfit 000.jpg
Sortuj według:
Brak produktów

Marazzi radzi

Wybór kolorów do aranżacji domu jest niełatwym zadaniem, więc aby uniknąć błędów, często stawia się na bezpieczne rozwiązania, na przykład niezliczone odcienie bieli, szarości czy beżu. Jednak niektórzy nie boją się odważnych kolorów, na przykład fioletowego.

Odcień fioletowych płytek proponowanych przez Marazzi jest ciemny, zbliżony do niebieskiego, podobny do koloru Ultra Violet wybranego przez Pantone kolorem roku 2018, bądź zbliżony do czerwonego, jak kolor purpurowy.

Od lat kolor fioletowy jest coraz bardziej doceniany, a trendy w branży mody i wyposażenia wnętrz wróżą mu dużą przyszłość, również ze względu na jego szczególny charakter: jednocześnie dawny i współczesny. Marazzi proponuje fioletowe płytki ceramiczne średnich rozmiarów do aranżacji ścian łazienki i kuchni. Można wybrać fioletowe płytki w jednolitym kolorze, mozaikowe, we wzory geometryczne, w paski lub w motywy kwiatowe.

Fioletowe płytki należy łączyć z płytkami, meblami i akcesoriami wyposażenia wnętrz w innych kolorach, z zachowaniem ich właściwej proporcji w stosunku do całości aranżacji. W zależności od odcienia, fiolet pasuje do bardziej stonowanych barw: białej, czarnej, szarej i beżowej, tworzy też oryginalne i przyjemne połączenia z zielenią, błękitem i różem.