Płytki różowe: zobacz kolekcje

Wybierz różowe płytki, które będą najlepiej pasować do Twoich wnętrz: łazienki, salonu czy kuchni. Rozwiązania odpowiednie do każdego pomiszczenia, odkryj szczegóły na stronie internetowej Marazzi.

Marazzi Crogiolo Luz 012.jpg
Sortuj według:
Marazzi Mellow 011.jpg
Mellow
Płytki ceramiczne okładzinowe
  • Kolory 6
  • Powierzchnie 1
  • Rozmiary 1
Polis
Posadzka wewnętrzna/zewnętrzna
  • Kolory 7
  • Powierzchnie 1
  • Rozmiary 2

Marazzi radzi

W ostatnich latach różne odcienie koloru różowego królują w wyposażeniu wnętrz, w designie, w modzie, przy czym trendy zwracają się również ku bardziej wyrazistym odcieniom tego koloru. Jasne i pastelowe tonacje różu można uznać za kolory neutralne, stanowiące bazę dla różnych materiałów i dla innych kolorów oraz dla wszystkich elementów tworzących wnętrze: posadzek, ścian, mebli i akcesoriów dekoracyjnych.

Katalog Marazzi proponuje różowe płytki w różnych odcieniach: jasnych lub ciemnych, zimnych, zbliżonych do liliowego/fioletowego, lub ciepłych, zbliżonych do pomarańczowego. Najcieplejsze odcienie beżów i bieli wpadają w bardzo delikatny róż. Różowe płytki dobrze komponują się z czarnymi, szarymi i białymi, beżowymi i brązowymi elementami, ale również z niektórymi odcieniami czerwieni, żółci, zieleni i błękitu.

Różowe płytki ceramiczne z kolekcji Marazzi proponowane są w różnych rozmiarach, zarówno do łazienki, jak i do kuchni. Oprócz gładkich, różowych płytek w jednolitym kolorze, dostępne są także w formie mozaiki, wersje o trójwymiarowej teksturze lub z dekoracjami geometrycznymi i kwiatowymi. Oprócz ceramiki Marazzi proponuje różowe płytki z gresu szkliwionego o efekcie terakoty, odpowiednie do aranżacji łazienki, kuchni, salonusypialni i powierzchni zewnętrznych.