<link rel="stylesheet" href="/static/CACHE/css/ad95a10e22be.css" type="text/css" media="screen, projection">

Marazzi partnerem Milano Design Film Festival

Poniedziałek 14 Październik 2019

Marazzi partnerem Milano Design Film Festival

Od 24 do 27 października 2019 r. w Anteo Palazzo del Cinema w Mediolanie: spotkanie z kinem oraz dodatkowy projekt będący częścią siódmej edycji tego wydarzenia.
Marazzi prezentuje dzieło „Ornamento e Delitto” („Ornament i zbrodnia”). Jego autorami są Aldo Rossi, Gianni Braghieri i Franco Raggi a reżyserem Luigi Durissi.

Marazzi, światowy lider w sektorze płytek ceramicznych, odnawia współpracę z Milano Design Film Festival. To coroczne spotkanie z kinem i projektem, który na dużym ekranie pokazuje historie projektantów, stylów, awangardy i stawia pytania dotyczące ważnych tematów społecznych oraz projektowania.

Tytuł wybrany na siódmą edycję festiwalu – „Mind The Gap”, w ramach której będą prezentowane filmy biograficzne, krótkometrażowe i przedpremierowe – jest zaproszeniem do uchwycenia różnic, refleksji nad zmianami i zastanowienia się nad znaczeniem rewolucji cyfrowej.

W tym roku Marazzi towarzyszy filmowi „Ornamento e Delitto”. Jego autorami są Aldo Rossi, Gianni Braghieri i Franco Raggi a reżyserem Luigi Durissi. To ich jedyne dzieło wyprodukowane z okazji XV Triennale w Mediolanie (1973) i właśnie odnowione przez Cineteca di Bologna.

Marazzi jest partnerem Milano Design Film Festival od samego początku. To podróż, która jest świadectwem otwartości Grupy na żywy dialog ze światem designu i architektury oraz współdzielenia festiwalowego ducha w zakresie poszukiwań i promocji treści najwyższej jakości.

Milano Design Film Festival będzie mieć miejsce w Anteo Palazzo del Cinema w Mediolanie od czwartku 24 do niedzieli 27 października. W programie jest ponad 50 filmów. Projekcja „Ornamento e Delitto”, który jak każdy film na festiwalu uzyskał certyfikację szkoleniową wydawaną przez Ordine degli Architetti (Izbę Architektów), odbędzie się 25 października o godz. 18:30 i 26 października o godz. 16:00 w sali Astra.