Casa Mermoz

W miejscowości Chambery apartament z lat 50. został odnowiony przez dwie francuskie projektantki wnętrz z Atelier Piola. Aby zachować ciepły i przytulny charakter tego apartamentu, Atelier Piola postawiło na raczej konserwatywny restyling. Najważniejszą częścią tego mieszkania jest salon, który wyróżnia się swoim niesamowitym charakterem. Aby zapewnić niezbędną przestrzeń i wpuścić więcej światła, całkowicie go otwarto, tworząc pokaźny pokój dzienny z widoczną kuchnią.

Na podłogę wybrano kolekcję Grande Marble Look Ghiara Palladiana, w formacie 120 x 120 cm o grubości 6 mm oraz z wykończeniem matowym. Ma ona zapewniać stwarzać biało-czarny motyw graficzny i zapewniać efekt w stylu retro.

W łazience na podłogę i okładzinę wybrano gres porcelanowy z serii Mystone Limestone, z wykończeniem Sand Velvet i w formacie 75 x 75 cm, o ciepłej w dotyku powierzchni. Postawiono na gres ponieważ jest wytrzymały, długotrwały i pozwala na niezwykle łatwe utrzymanie go oraz czyszczenie, a to w życiu codziennym odgrywa kluczową rolę.

Zapoznaj się z kolekcjami projektu