<link rel="stylesheet" href="/static/CACHE/css/69de78ad90d1.css" type="text/css" media="screen, projection">

Prywatny apartament Lyon

Lione Francja
Prywatny apartament Lyon

Odnowiony apartament o zdecydowanym charakterze w stylu haussmannowskim, w którym umiejętnie zachowano urok przeszłości, to projekt wymyślony dla pary młodych ludzi z Lyonu przez projektantkę wnętrz Constance Berthier z BC Ateliers.

Otwarta przestrzeń o powierzchni 125 metrów kwadratowych i tylko troje drzwi. Każde pomieszczenie inne, styl, epoki i materiały wymieszane ze sobą, jednak umiejętnie pogodzono w nich współczesność ze starożytnością, tworząc ekskluzywne wnętrze, wierne otoczeniu i dalekie od prostoty.

Płyty z gresu porcelanowegoAllmarble 120 x 60 cm w wyrazistym odcieniu Saint Laurentprojektantka wnętrz wybrała, aby nadać przestrzeniom autentyczny wymiar architektoniczny. Gres o efekcie marmuruSaint Laurentpojawia się na podłodze przy wejściu - zupełnie przeprojektowanym, które otwiera się na niesamowitą perspektywę: kuchnię, której styl podkreślono hipnotycznym kolorem niebiesko-zielonym. Jednak poza kuchnią również łazienka zyskała bardziej współczesny styl.


Wśród okładzin jako główny motyw wybrano Allmarble Saint Laurent, stanowiący element, który mocno podkreśla kuchenny blat, a jednocześnie część jadalnianą w formie półwyspu, z widokiem na duży salon i imponujący kominek zachowany w sypialni, w której ciepły odcień parkietu doskonale współgra z żyłkowaniem gresu o efekcie marmuru w odcieniu Saint Laurent.

 

Zdjęcia: ©Sabine Serrad

zapoznaj się z kolekcjami projektu