The Top

Innowacje technologiczne, wyrafinowanie estetyczne i wrodzona wszechstronność: The Top to wybór wielkoformatowych płyt Marazzi z gresu porcelanowego, specjalnie zaprojektowanych do tworzenia blatów, osłon tylnych, stołów, drzwi oraz nieskończonych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb opcji wyposażenia lokali mieszkalnych i komercyjnych.

Specyfikacje

Płyty The Top Marazzi są niezwykle wytrzymałe, łatwe do obróbki i czyszczenia, wyjątkowo odporne na plamy, kwasy i pleśń, a przy tym gwarantują najwyższy poziom higieny.

Format: 160×320
Grubość: 6 mm
Rozmiar: 162×324
Grubość: 12 mm | 20 mm

Odkryj aplikacje

Blaty robocze, ścianki przeciwbryzgowe, stoły i specjalne rozwiązania w zakresie okładzin: dzięki płytom Marazzi z gresu porcelanowego
można projektować eleganckie wnętrza kuchenne, charakteryzujące się idealną ciągłością stylistyczną.

Gama płyt Marazzi z gresu porcelanowego, która pozwala tworzyć okładziny i inne elementy wyposażenia łazienek o nowoczesnym, wyszukanym wzornictwie.

Wybór płyt Marazzi z gresu porcelanowego jest idealny do tworzenia „szytych na miarę” elementów wyposażenia w projektach wyjątkowych wnętrz mieszkalnych i komercyjnych.

Kolekcje

3 grubości, 6 mm, 12 mm, 20 mm dla bardzo dużych płyt z kolekcji The Top firmy Marazzi, która dzięki nowej technologii Puro charakteryzuje się teraz wyjątkowym wyglądem materiału i właściwościami antybakteryjnymi. Płyty The Top, zaprojektowane w fabryce całkowicie poświęconej ich produkcji, gwarantują niezrównaną urabialność i oferują matowe, satynowe i błyszczące powierzchnie o wyjątkowym wyrafinowaniu, które są również niezrównanie higieniczne, odporne i trwałe