Czy znasz wszystkie nasze kolekcje?

Pozwól się zainspirować kolekcjami Marazzi: obejrzyj zdjęcia z nowoczesnymi, designerskimi lub klasycznymi rozwiązaniami. Wybierz efekt, pomieszczenie lub kolor, które najbardziej Ci odpowiadają.

A

B

C

D

E

F

G

H

I

L

M

N

O

P

R

S

T

U

V

W

Z

Kolekcja Marazzi obejmująca gres porcelanowy to właściwy wybór dla tych, którzy poszukują błyszczącego, przyciągającego uwagę, klasycznego wyglądu imitującego drewno lub klasycznego uroku gresu o efekcie majoliki. Nasz katalog prezentuje szeroką gamę płytek o różnych teksturach, wykończeniach i w wielu kolorach do wyboru. Od ścian łazienkowych po podłogi w salonie, na pewno znajdziesz coś, co zadziała na Twoją wyobraźnię.

Udekoruj wnętrza swojego domu gresem porcelanowym Marazzi

Nasz gres o efekcie drewna to popularny wybór właścicieli domów, którzy chcą uzyskać wygląd podobny do drewna. Jego powierzchnia jest łatwa w czyszczeniu oraz bardzo wytrzymała. Zarówno Oltre i Alba imitują bogate usłojenie drewna i są dostępne w kolorach takich jak karmel, piasek i biel. Jeśli jednak chcesz uzyskać ponadczasowy wygląd podłóg wewnętrznych, nasze płytki o efekcie marmuru sprawdzą się idealnie. Nasz zespół stworzył porcelanowe płytki podłogowe, takie jak Mystone Ceppo di Gré czy Plaza, wykorzystując zaawansowane techniki obróbki, które przywołują na myśl przepiękne wzory antycznych marmurów.

Gres porcelanowy: doskonały wybór do zastosowań na zewnątrz

Porcelana składa się z uniwersalnych materiałów, które można łatwo ciąć i kształtować, aby dopasować ją do każdej przestrzeni. Jest on odporny na uszkodzenia i posiada dodatkowe atuty, takie jak technologia antypoślizgowa, dzięki której jest bezpieczny i korzystanie z niego to przyjemność. Gres porcelanowy Marazzi to rozwiązanie nie tylko do wnętrz. Dostępnych jest też wiele wyjątkowych porcelanowych wariantów do zastosowań na zewnątrz. Wykorzystaj nasze płytki mozaikowe na zewnątrz, aby stworzyć oszałamiającą scenerię patio lub basenu, która przetrwa próbę czasu. Alternatywnie, możesz dodać nasze produkty z serii podłóg wewnętrznych i zewnętrznych, aby stworzyć płynne połączenia między różnymi obszarami domu. Podłogi drewniane mogą wychodzić na balkony i tarasy, podczas gdy powierzchnie marmurowe mogą tworzyć ścieżki do ogrodów i domków letnich. Eksperymentuj, łącząc różne kolory i stwórz idealny wystrój dzięki naszej bogatej kolekcji. Niezależnie od tego, czy są stosowane wewnątrz czy na zewnątrz, wysokiej jakości materiały porcelanowe Marazzi nadadzą Twojemu domowi pożądany efekt. Postaw na elegancję, jaką oferują kolekcje Marazzi.

Zamknij
Czytaj całość