Płytki posadzkowe i ścienne: efekty i kolory

Sortuj według:
marazzi frammento mn01.jpg

Frammento micro verde r10 rt

120x120cm

marazzi frammento mmzy.jpg

Frammento macro azzurro r10 rt

120x120cm

marazzi frammento mn03.jpg

Frammento micro cotto r10 rt

120x120cm

marazzi frammento mmzw.jpg

Frammento macro verde r10 rt

120x120cm

marazzi frammento mmyr.jpg

Frammento macro cotto r10 rt

120x120cm

marazzi frammento mn07.jpg

Frammento micro azzurro r10 rt

120x120cm

marazzi frammento mn1l.jpg

Frammento macro azzurro r10 rt

60x60cm

marazzi frammento mn1g.jpg

Frammento macro verde r10 rt

60x60cm

marazzi frammento mn20.jpg

Frammento micro cotto r10 rt

60x60cm

marazzi frammento mn1e.jpg

Frammento macro cotto r10 rt

60x60cm

marazzi frammento mn1q.jpg

Frammento micro verde r10 rt

60x60cm

marazzi frammento mn1m.jpg

Frammento micro azzurro r10 rt

60x60cm

Marazzi radzi

Okładziny ścienne i posadzki muszą spełniać wymagania estetyczne, funkcjonalne i konserwacyjne. Wybór płytek ściennych i podłogowych do wnętrz ma kluczowe znaczenie dla nadania pomieszczeniom charakteru i stylu, zarówno w domu, jak i w obiektach handlowych czy biurowych. Wykończone płytkami powierzchnie tworzą bazę, niczym płótno, na którym można „namalować” umeblowanie i dekoracje.

Katalog Marazzi oferuje wiele różnych rozwiązań z gresu szkliwionego, umożliwiających tworzenie ścian i posadzek zgodnie z indywidualnymi gustami i wymaganiami. W wielu kolekcjach dostępne są płytki odpowiednie zarówno na ściany, jak i na podłogi, do zastosowań w przestrzeniach wewnętrznych i zewnętrznych. Inne kolekcje zawierają serie płytek już zestawionych ze sobą, tak aby ułatwić wybór oraz łączenie płytek ściennych i podłogowych.

Płytki podłogowe i ścienne Marazzi charakteryzują się bogatą gamą barwmozaikdekorów geometrycznych dostępne są produktystylu płytek cementowych lub azulejos, a także struktur 3D. Duża część katalogu poświęcona jest płytkom gresowym inspirowanym materiałami naturalnymi i budowlanymi: drewnemmarmuremkamieniem, metalem, terakotą, cementem, cegłą surową, weneckim lastriko.

Jeśli chodzi o możliwe połączenia, można wybrać na posadzkę płytki dekoracyjne lub strukturalne, a na okładzinę ścienną płytki jednobarwne. Można też położyć akcent na ściany, wybierając mozaiki, z rysunkami, z tłoczeniami, natomiast posadzkę w jednolitym kolorze. Inna opcja to aranżacja „ton w ton”, z wykorzystaniem tego samego koloru lub materiału na posadzkę i ścianę: można wtedy zestawiać różne formaty i bawić się różnymi rodzajami powierzchni: błyszczącymi, matowymi i 3D, aby nadać całości dynamikę.

Płytki są dostępne zarówno w małychśrednich jak i dużych formatach. Wśród tych ostatnich płytki extra large – o wymiarach do 160x320 i 162x324 cm i grubości odpowiednio 6 i 12 mm – mają ogromny potencjał ekspresji w aranżacji wnętrz, zarówno domowych, jak i komercyjnych oraz biurowych.