Płytki z ceramiki i gresu porcelanowego na okładziny

Sortuj według:
marazzi fabula wall mn2l.jpg

Fabula wall 3d mikado marfil rt

33x100cm

marazzi fabula wall mn3a.jpg

Fabula wall 3d gentle marfil rt

33x100cm

marazzi fabula wall mn2q.jpg

Fabula wall 3d mikado calacatta rt

33x100cm

marazzi fabula wall mn3k.jpg

Fabula wall 3d gentle statuario rt

33x100cm

marazzi fabula wall mn3h.jpg

Fabula wall 3d gentle golden rt

33x100cm

marazzi fabula wall mn2u.jpg

Fabula wall 3d mikado statuario rt

33x100cm

marazzi fabula wall mn3g.jpg

Fabula wall 3d gentle calacatta rt

33x100cm

marazzi fabula wall mn2s.jpg

Fabula wall 3d mikado golden rt

33x100cm

marazzi fabula wall mn39.jpg

Fabula wall travertino rt

33x100cm

marazzi fabula wall mn36.jpg

Fabula wall statuario rt

33x100cm

marazzi fabula wall mn31.jpg

Fabula wall golden rt

33x100cm

marazzi fabula wall mn30.jpg

Fabula wall calacatta rt

33x100cm

Marazzi radzi

Płytki z ceramiki i gresu szkliwionego doskonale sprawdzają się jako okładzina ścienna: są wodoodporne, wytrzymałe, plamoodporne, łatwe do czyszczenia, nie niszczą się pod wpływem detergentów i środków dezynfekcyjnych. Płytki ścienne są bardziej funkcjonalnym i praktycznym rozwiązaniem niż inne możliwe alternatywy: od farb po tapety, od żywicy po naturalne materiały, takie jak drewno, marmur, kamień.

łazience i w kuchni okładzina ścienna jest niezbędna do obłożenia strefy prysznica w pierwszym przypadku oraz do zabezpieczenia ścianek w pobliżu zlewu, pieca i blatów roboczych w drugim. W katalogu Marazzi płytki ścienne są dostępne w małymśrednim i dużym formacie oraz w różnych wersjach dekoracyjnych: z wzorami geometrycznymi lub kwiatowymi, z powierzchniami 3D. Różnorodność kolekcji pozwala zadowolić każdy gust i znaleźć rozwiązanie w każdym stylu: klasycznym i nowoczesnym, rustykalnym i współczesnym.

Bardzo lubianym rodzajem okładziny ściennej jest mozaika, którą Marazzi oferuje w różnych kolekcjach, z nieskończoną ilością kolorów, efektów strukturalnych, rozmiarów, kształtów i wzorów układania płytek. Mozaika z ceramiki lub gresu zastosowana jako okładzina strefy prysznica, ścian łazienki i innych przestrzeni domowych jest rozwiązaniem zarówno wyszukanym, jak i praktycznym.

Okładziny ścienne z płytek są bardzo modnym elementem aranżacji wnętrz, proponowanym do wszystkich pomieszczeń w domu, również do salonu i sypialni. Zaskakujący jest efekt dekoracyjny, jaki można uzyskać poprzez obłożenie całej ściany cienkimi płytkami wielkoformatowymi, dostępnymi w wielu wersjach: w jednolitych kolorach, z motywami geometrycznymi , kwiatowymi, nawiązującymi do płytek cementowych, płytek azulejos lub tapet a także imitujące marmurkamień i cement.